„Po letech jsme konečně vyrazili na svatební cestu. A neskutečně jsme si ji užili, díky za to,“ napsal známý mistr s kuchařkou na instagram k fotce, na níž společně se svou půvabnou manželkou pózuje u náramně fotogenického Chamarelského vodopádu. Ono slůvko „konečně“ je rozhodně namístě – svatbu si totiž tento pár užil již před více než dvěma roky. Lišácky si tehdy Jan Punčochář vybral datum veselky shodný s datem svých narozenin, a tak se mu bude pro nadcházející výročí datum lépe pamatovat.

Oblíbenému šéfkuchaři restaurace U Matěje a také porotci MasterChefa se podařilo dlouho odkládanou veselku utajit, a to, že je „okroužkován“ zlatým prstýnkem, oznámil na sociálních sítích tak nějak skoro až mimochodem, společnou fotkou s krásnou Veronikou, s níž má dvě děti, a se slovy „překvapení“. Další jejich plány ale podle všeho zhatila koronavirová pandemie, kdy se nemohlo cestovat, a proto si svatební cestu dopřáli až nyní, kdy jsou oba řádně naočkovaní proti nebezpečnému viru. To je totiž jedna z podmínek vstupu na Maurucius.

VIDEO: Kuchaři Punčochář a Kašpárek: Co prozradili o nové sérii MasterChefa?

Video
délka: 02:27.92
Video se připravuje ...

Kuchaři Punčochář a Kašpárek: Co prozradili o nové sérii MasterChefa? David Turek

Je ale pravdou, že odložená svatební cesta má i jeden klad – minulý rok se totiž Punčochář pustil do hubnutí a podařilo se mu nakonec shodit neuvěřitelných 36 kilogramů, které nosil navíc. A právě na fotkách z dovolené to vyniká nejvíc. „Vy jste hubeňour! Moc vám to sluší,“ shodovali se jeho fanoušci a známí v komentářích pod fotkou, z níž je patrné, že si svou poctivě vyrýsovanou figuru udržuje i nadále. Není divu, že se Veronika po jeho boku tak spokojeně usmívá! Jakmile zhubl, působí najednou mnohem mladší…

Fotogalerie
29 fotografií