O osudu dětských herců ví Monika své, přesto Anetině mamince nabídla, že její dceru vezme s sebou na herecký tábor. A tam začal Krejčíkové zcela nový život. Blonďaté herečce bylo tehdy 13 let.

Třídní sexbomba

Rok nato se konal celorepublikový casting na první nekonečný seriál u nás a Aneta šanci dostat se do Ulice nepromarnila. „Absolvovala jsem asi tak třicet kol a v posledním, kde jsme byli vybraní, nám dali smlouvy a řekli, že doufají, že tam snad není nikomu pod 15 let,“ popsala herečka své první castingové zkušenosti v pořadu Honzy Dědka.

V tu dobu jí ale bylo čtrnáct let a takto mladé děti mohou točit pouze omezený počet hodin. „Říkali, že je to mrzí, že se mnou počítali na takovou sexbombu třídy. Strašně jsem plakala. A asi za dva dny mi volali, že by mě tam stejně chtěli a nějak to zvládnou,“ naznačila Aneta, že už tehdy napěchovaný hrudník hrál pro přijetí určitou roli.

Nejsložitější období

„Bylo to jedno z nejsložitějších období v mém životě. Bylo to náročné. Celkem brzy jsem začala točit, pracovat, vydělávat,“ vysvětlila Aneta, která je jako seriálová Gábina Pumrová v Ulici dodnes. Odpočinula si jen během mateřské se synem Benem (3) a dcerou Antonií (1). Další historky z hereččina života můžete sledovat v úterý ve 21.35 na Primě.

Chtěla jsem přežít

Objevitelka blonďaté krásky Kvasničková neměla příliš šťastný život. Ale statečně se poprala se závislostí na alkoholu i depresemi. „Dostávala jsem se na poměrně vysokou hladinu alkoholu. Chtěla jsem ale jen přežít, jen se z toho dostat,“ přiznala již dříve bývalá dětská hvězda, která se vrhla na malování obrazů. Nejen, že je to pro ni určitý druh relaxace, ale také obrazy prodává, a dostává se tak z exekuce, která na ni byla uvalena v roce 2008 a to na částku 365 tisíc korum.

Video: Dvojnásobná máma Aneta Krejčíková přiznala: Jsou dny, kdy to nezvládám! 

Video
Video se připravuje ...

Dvojnásobná máma Aneta Krejčíková přiznala: Jsou dny, kdy to nezvládám! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
50 fotografií