„Přišel asi na pět minut s nějakýma kamarádama, nejspíš to byli vyhazovači,“ popisuje Vémolův příchod do oblíbeného baru jedna ze slečen. Samozřejmě že Vémolova přítomnost vyvolala pěkný rozruch a všichni přítomní okamžitě upřeli zrak na MMA bojovníka, který se okolo třetí hodiny ranní zjevil v nočním podniku.

„Domlouval se s nějakou slečnou, držel ji za zadek a říkal jí, ať přijede někam za ním. Slečna se myslím jmenovala Denny,“ líčí noční Karlosovu zastávku v Kozičce svědkyně.

Slečna, kterou údajně Vémola oslovil, sice nebyla blondýna jako typy, které Vémola obvykle vyhledává, ale co se týče zevnějšku, zcela odpovídala požadavkům bojovníka. 

Krásná dlouhonohá bruneta na vysokých jehlách si možná vyslechla pár lichotek z jeho úst, ale rozhodně s ním nikam neodjela. Alespoň tedy nejeli společně. „Její kamarádi jí potom říkali, ať se na to raději vykašle, že by to mohl být prů*er,“ dodala jedna z dívek, která celé akci přihlížela. 

Video: Karlos Terminátor Vémola a jeho Vémoland!!

Video
délka: 07:58.14
Video se připravuje ...

Karlos Terminátor Vémola a jeho Vémoland Videohub

Přitom sám Vémola minulý týden osočil svou ženu z nevěry, a podle jejích slov na ni dokonce zaútočil. Měl ji údajně uhodit ve chvíli, kdy v ruce držela maličkého syna Rockyho. „Já na žádné akce nechodím, pořád jsem doma a starám se o děti,“ řekla Lela minulý týden Blesku prostřednictvím své manažerky. A ukazuje se, že nelhala. Podle fotek si o víkendu dopřával spíše Vémola.

Fotogalerie
53 fotografií