Přes svou manažerku Ninu Sedlákovou poslala překvapivé vyjádření. Zatímco včera se snažila vyvrátit vše o nevěře, kterou na ni vytáhl její manžel Karlos. Dnes už se možná i na popud své advokátky snaží od všeho držet dál a vyčkává, s čím by zase mohl vyrukovat její muž. "Dobrý den, momentálně se nechceme k ničemu vyjadřovat. Uvidíme, jak se bude situace dále vyvíjet," napsala Blesk.cz Sedláková.

Útoky, nevěra, výhružky, zmlácená žena, křivé obvinění, zapírání, prosba o návrat - to všechno by mohla zahrnout včerejší "kolotočová" jízda Vémoly a Ceterové. A zatímco krátce po útoku a odchodu Lely z jejich paláce oba vykřikovali do světa své pravdy, dnes obě strany mlčí!

Zřejmě na popud svých advokátů. Včera však jasně zaznělo z úst ženy, na kterou podle jejích slov zaútočil Vémola ve chvíli, kdy v ruce držela svého šestitýdenního syna Rockyho: „To je konec!“ A vypadá to, že k velkému návratu se tentokrát neschyluje."Všichni okolo by si přáli, aby se situace uklidnila a oni to nějak urovnali, ale Lela se teď opravdu vrátit nechce," zdůraznila vážnost celé situace její manažerka.

Video: Rath je venku z vězení! Vémola oznámil rozchod. A kauza Djokoviče pokračuje!!

Video
délka: 04:26.64
Video se připravuje ...

Rath je venku z vězení! Vémola oznámil rozchod. A kauza Djokoviče pokračuje Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
62 fotografií