Jenom málokterá herečka se může pyšnit tak pevnou postavou jako Alena Doláková, která za své křivky vděčí pravidelnému pohybu - především tanci. Své taneční nadání předvedla například ve svém posledním filmu Zrcadla ve tmě, kde ztvárnila titulní roli tanečnice. A i když pro mnohé televizní diváky bude navždy především nevzhlednou Holenou z pohádky O dvanácti měsíčkách, co se stala součástí muzikálově pojaté pohádky Jana Svěráka (56) Tři bratři, Doláková je ve skutečnosti holka jako lusk.

A se smyslem pro humor, což oceňují její fanoušci na sociálních sítích. Herečka totiž sdílela na instagramu fotku, jež se musela stát zosobněním divokých snů všech „dolňáků“, tedy mužů, co u žen preferují zadečky. Na záběru je totiž zachycena na dovolené, kterou trávila v rakouských lázních v Kaprunu, v okrese Zell am See. V bazénu pak došlo ke komickému optickému jevu, díky němuž její pozadí, co je jinak jak dva kmínky, vypadá trochu… větší. „Tak jsem přes Vánoce trochu přibrala. A co?!“ vtipkovala Doláková.

VIDEO: Alena Doláková: Vím, jak je těžké vyrovnat se se znásilněním.

Video
Video se připravuje ...

Alena Doláková: Vím, jak je těžké vyrovnat se se znásilněním. videohub

„V novém roce budu víc aktivně odpočívat! A dál si ze sebe budu dělat… legraci. Protože vyretušovanejch, věčně ‚šťastnejch‘ lidí je na internetech dost,“ dodala s odzbrojující upřímností, která se tolik líbí jejím příznivcům. A nejenom jim! „Milujuuuuu!“ reagovala na její slova (anebo na onu fotku?) herečka Erika Stárková (37), jež je aktuálně ve vysokém stupni těhotenství a co nevidět by měla dát život svému prvnímu dítku. To očekává se svým partnerem, jihoamerickým umělcem Césarem, jenž se věnuje prodeji ručně vyráběných etno šperků a recyklova(tel)ného oblečení.

Fotogalerie
49 fotografií