„A tati? Bude mít ty dlouhý zahnutý zuby nahoru?“ ptá se holčička. „Musíš vydržet a budou i zuby,“ odpovídá tatínek, zatímco řeže strom. „Nene, já nemusím, já už ho vidím.“ Kdo by neznal tuto repliku z televizní reklamy, kterou společnost Kofola vypustila poprvé do světa v roce 2002 a od té doby se stala neodmyslitelnou součástí českých Vánoc.

Stejně tak už se ví, jaká kráska vyrostla z malé holčičky, která s tatínkem, jehož tenkrát ztvárnil herec Jiří Polášek (56), neúspěšně kradla v lese vánoční stromeček, než je vyrušilo divoké prase, jež považovala za ono štědrovečerní zlaté prasátko. Jak ale kudrnatá, okatá zrzka Sandra vzpomíná na natáčení?

V té době byly holčičce teprve tři roky, a tak jak v rozhovoru pro DVTV přiznala, historky z natáčení zná převážně zprostředkovaně od své maminky, díky které se do spotu vlastně dostala. „Vzala mě na casting do Prahy... Bylo tam 200 až 300 dětí,“ prozradila moderátorovi DVTV Michaelu Rozsypalovi. Ten se dnes už dospělé ženy zeptal, jak reaguje, když reklamu v televizi zahlédne. „Když začne hrát reklama, tak k tomu v podstatě s maminkou ani nic neřekneme, nekomentujeme to, jenom se prostě usmějeme a podíváme se na sebe,“ prozradila.

I přesto, jak byla malá a kolik od natáčení uběhlo let, přece jen si prý něco málo pamatuje. „Pamatuju si, když se dotočila reklama, tak jsme s panem režisérem hráli koulovanou. Pamatuju si takovej záblesk, jak jsem po něm hodila sněhovou kouli,“ vzpomíná Flemrová. „Točilo se to v lese u Mladé Boleslavi, sníh byl umělý... točilo se to myslím na podzim... To divoký prase se bálo. Zjistila jsem pak, že je to takzvaný gaučák, jako doma vychovaný prase,“ prozradila další maminkou zprostředkované detaily.

Mnoho lidí ale jistě zajímá, jak mladá žena žije dnes. Přestože další castingy navštěvovala až do svých šestnácti let, nic už nemělo takový úspěch a její kroky vedly zcela mimo hereckou oblast. Jak jí ale proslavila hláška o dlouhých zahnutých zubech, paradoxně u nich s nadsázkou řečeno zůstala. „Dostudovala jsem zubního technika. Mám to ukončené s maturitou a potom i vyšší vzdělání, takže zuby v tom figurují. Pracuju jako sestřička u zubaře, takže to mám vlastně takhle pořád v životě ty zuby,“ směje se sama dnes náhodě sympatická Sandra Flemrová.

VIDEO: Kofola v novém

Video
délka: 00:30.09
Video se připravuje ...

Kofola v novém Kofola

Fotogalerie
18 fotografií