Stěhování proběhlo včera a Felix byl u toho! Lucie ho ale vypoklonkovala. „Poprosila mě, ať vypadnu, že se musí v klidu sbalit,“ řekl Slováček včerejšímu pořadu TV Prima Showtime.

To ale nebylo všechno. Zhrzený saxofonista mluvil o své lásce, s níž se rozešel už před půl rokem, velmi nelichotivě! „Čekal jsem, že si někoho najde... Že bude mít děti... Ale že to bude takovým způsobem? Že to udělá jako nějaká štětka?“ řekl Felix doslova.

Jeho reakce svědčí o tom, že k Lucii možná stále něco cítí. „Samozřejmě, že jsem trochu žárlil...“ připustil. „Ale už je konec. Dokonce i ty dárky, které jsem jí koupil, k ní už nedoputují,“ dodal muzikant s tím, že na Vánoce bude opět pod jednou střechou se svou ženou Dádou Patrasovou (65). Ta mu to ostatně prorokovala. „Říkala mi, že to tak skončí. A skončilo!“ uzavřel Slováček svou zpověď.

„Felixovy reakce mě pochopitelně velmi zaskočily. Nevím, zda někdo může pochopit jeho chování. Společně jsme před půl rokem ohlásili, že jsme ukončili partnerský vztah a budeme se dále stýkat jako přátelé. Nemá absolutně žádné právo šílet a cokoliv mi vyčítat. Proto také nemám žádné výčitky svědomí. Nic špatného jsem neudělala. Zato Felix se chová jako blázen. Mám jeho agresivní výpady a vulgární nadávky natočené na mobilu. A pokud bude dál pokračovat v nenávistných útocích, budu nucena toto video zveřejnit.“

VIDEO: Dáda chce odškodnění za Felixovu milenku! A za Kubišovou nesmí dcera

Video
délka: 02:27.92
Video se připravuje ...

Dáda chce odškodnění za Felixovu milenku! A za Kubišovou nesmí dcera. Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
30 fotografií