Když se saxofonista dozvěděl, že jeho exmilenka strávila noc z pondělí na úterý v hotelu se svým novým nápadníkem, zavolal Dádě. „Byl zrovna na cestě na koncert do Karlových Varů. O paní Gelemové nepadlo ani slovo. Felix mi ale řekl, že si uvědomuje, jak moc mi ublížil, a že se mi to bude snažit všechno vynahradit,” svěřila Blesku Patrasová.

Protrápené roky

„Nevím, jak mi chce ty protrápený roky vynahradit, to snad ani nejde. Faktem ale je, že se snaží. Řekl mi, že by rád strávil Nový rok někde v teplých krajinách u moře se svou Dádinkou,” pokračovala herečka a zpěvačka s tím, že takhle už jí dlouho neřekl. Udělalo jí to radost, avšak coby podváděné manželce se jí to zdá dost málo.

Děti berou roha

„Sedm let mi ubližoval, tak si myslím, že bych od něho měla dostat pod stromeček minimálně platinový prstýnek se sedmikarátovým briliantem!” prohlásila Patrasová. „To vynahrazování ho přijde draho!” zdůraznila ještě Dáda, která s Felixem stráví jen ve dvou i Štědrý den. „Jak to tak vypadá, budeme sami. Děti nám oznámily, že na Vánoce odjíždějí pryč. Kam, to nevím...” potvrzuje její slova sám Slováček, který má s Patrasovou syna Felixe (38) a dceru Aničku (26).

Felix o manželce: Ona je fajn... když nepije!

Z definitivního návratu k manželce má ale Felix obavy. „Dáda je fajn, ...když nepije! Jakmile se ale napije, je to vážně peklo. Nevím, jestli bych si ten byt, odkud jsem vyhodil Lucii, neměl nechat. Abych měl v případě nouze kam utéct,” přemítá saxofonista.

VIDEO: Dagmar Patrasová: Pravda o mém pití! A co říká na srovnání s Bartošovou?

Video
Video se připravuje ...

Dagmar Patrasová: Pravda o mém pití! A co říká na srovnání s Bartošovou? David Turek

Malířka ho uprosila: Dál zůstává v hnízdečku lásky

Přestože se saxofonista rozešel s malířkou po vzájemné dohodě už před půl rokem, jeho mužská ješitnost neunesla, že Lucie na svůj svátek strávila noc v hotelu s mimopražským podnikatelem. Felix jí totiž stále platil »hnízdečko lásky« v pronajatém bytě v pražských Malešicích. „Musí se z něho okamžitě vystěhovat! Jestli to neudělá, osobně jí sbalím věci do pytlů a vynesu před dům na chodník,“ vykřikoval ještě v úterý saxofonista nepříčetně. To se ale podle informací Blesku nestalo. „Lucie ho uprosila, ať ji v malešickém bytě nechá aspoň do konce roku,“ prozradil Blesku zdroj z jejich okolí.

Fotogalerie
59 fotografií