Hudebníka za volantem v jižních Čechách přepadla před dvěma týdny náhlá nevolnost. „Točila se mi hlava, myslel jsem, že to souvisí s krční páteří. Pak se mi ale chtělo zvracet, tak jsem raději sjel ke krajnici,“ popsal událost Slováček. Expřítelkyně Lucie Gelemová (38), která jela v autě s ním, zavolala okamžitě sanitku, která ho odvezla do nejbližší nemocnice v Písku.

To pořádně vyděsilo jeho dceru Aničku, která se ještě dnes třese při pomyšlení, co vše se mohlo stát. „Jsem opravdu vděčná záchranářům a věřím, že i kdyby u toho Lucie Gelemová nebyla, tak by si dokázal zavolat sanitku. Tatínek umí uvažovat s klidnou hlavou. Ale jsem Lucii vděčná za to, jak zareagovala, za to bych byla vděčná každému,“ přiznala pro Aha! Anička na otevření kadeřnického salonu.

Když si Felix našel milenku, nebyla z toho nadšená. „Já nechci nikoho urážet, ale neznám tu paní. Nepotřebuji ji ani znát a to mi k životu stačí. Samozřejmě bych byla radši, kdyby to byl někdo jinej, ale nechci dělat zlo a kazit si karmu,“ prohlásila Anička.

I ze strany Gelemové mezi ní byly vztahy na bodu mrazu. „Mohu říct, že jsem učinila několik pokusů o sblížení. Ty se ale bohužel nesetkaly s žádnou pozitivní odezvou,“ uvedla už dříve Gelemová, která sedmiletý vztah ukončila letos v květnu. Ale i nadále se s muzikantem stýkají.

Sama Anička si prošla mnoha rukama lékařů, když onemocněla rakovinou prsu. „Teď jsem zdravá a vylečená. Beru to tak, že si z toho musím odnést ponaučení. Snažila jsem se změnit životní styl a slíbila si, že nebudu ve stresu, ale pak se něco stane s tatínkem a všechna předsevzetí jsou tatam,“ dodala zpěvačka.

VIDEO: Felix Slováček a Lucie Gelemová: ZASE SPOLU!

Video
Video se připravuje ...

Felix Slováček a Lucie Gelemová: ZASE SPOLU! David Turek

Fotogalerie
65 fotografií