Poté, co se zpěvačka konečně dočkala a znovu získala svobodu po letech, kdy za ni rozhodovali poručníci, se pořádně rozjela. Zasnoubila se a přemýšlí i o dítěti, které, jak tvrdila, jí její otec zakázal mít...

„Přemýšlím o tom, že bych měla další miminko. A přemítám, jestli tohle je holčička... stojí na špičkách a snaží se na něco dosáhnout, to je jasné,“ přemítala nad černobílým snímkem malých dětských nožiček Spearsová, která je už matkou dvou synů v pubertě - Seana Prestona (16) a Jaydena Jamese (15). Je jasné, že do třetice by si přála malou princezničku.

Po tklivém příspěvku, kdy ji fanoušci podpořili a dítě by jí přáli, následovalo hned několik odvážnějších autoportrétů samotné Britney. Nejprve ukázala jen odhalené bříško a všechny pozvala, aby sledovali její nadcházející vystoupení v show Oprah Winfreyové (67).

Naznačila, o čem bude mluvit. „Upřímně mi to pořád každý den znovu dochází, když se probouzím - to, co mi moje rodina a opatrovníci byli schopni udělat - bylo to ponižující a demoralizující. Nebudu zmiňovat všechny ty špatné věci, za které by měli jít do vězení - ano, včetně mojí matky, co chodila do kostela. Jsem zvyklá udržovat klid a držet pusu, ale tentokrát ne - NEZAPOMNĚLA JSEM...“ nechala se slyšet.

A vzápětí ze svého těla ukázala mnohem víc, když se vyfotila ve spodním prádle. Sdílela hned dvě fotky z profilu a napsala k nim poměrně zvláštní vzkaz. „Slyšeli jste mě... nebo to mám říct znovu???? POLIBTE MI P**EL!“ Zda tím měla na mysli své fanoušky a příznivce, nebo spíš lidi, kteří ji dříve ve všem omezovali, už nespecifikovala. Ačkoliv to vypadá, že je poslední dobou dost náladová a stále na sebe jen upozorňuje, dostalo se jí opět dost podpory. „Řekni to víc nahlas,“ vzkázali jí například v komentářích. 

VIDEO: Britney Spearsová tancuje na hit svého expřítele Justina

Video
délka: 00:30.27
Video se připravuje ...

Britney Spears tancuje na hit svého expřítele Justina. Instagram Britney Spears

Fotogalerie
79 fotografií