Astma, s nímž herec a bavič bojuje od dětství, mu dá čas od času zabrat. Před několika týdny se ještě přidaly problémy s naraženou nohou.

Hlavně klid

„Jirka občas zapomíná, že je mu třiaosmdesát. Měl by se šetřit,“ okomentoval hospitalizaci Krampola jeho manažer Miloš Schmiedberger (74). „Nyní je na uzavřeném oddělení, aby měl potřebný klid na léčbu,“ zdůraznil impresário. Herec leží v Nemocnici Na Františku u »svého« profesora Rudolfa Špačka. „Už se to vše zlepšuje,“ vzkázal z nemocničního lůžka. „Léky na úporný kašel zabraly a také léčba nohy je úspěšná. Už se smím koupat,“ dodal Krampol.

Dostal žraloka

Mrzelo ho, že nemohl přijít na botel Albatros pro ocenění, které každoročně udělují novináři a herečtí kolegové. „Navíc to režíroval Steve Lichtag. Když se ještě jmenoval Loveček, hráli jsme spolu v komedii Holky z porcelánu. Dal mi nejhezčí fotku žraloka,“ zavzpomínal Krampol.

Vzkaz nejen od Saxany

Ostatní ocenění umělci, mezi nimiž byli např. režisér Zdeněk Troška (68), herec Jiří Lábus (71) či zpěvačka Petra Janů (68), poslali Krampolovi alespoň na dálku pozdravy. „Přejeme ti, aby ses co nejdříve uzdravil a zase nás bavil svými historkami, jak to dokážeš jenom ty!“ vyjádřila přání všech Saxana Petra Černocká (71).

Video: Jiří Krampol opět v rukách lékaře! Přetržené vazy, kopanec od MMA zápasníka 

Video
délka: 03:58.12
Video se připravuje ...

Jiří Krampol opět v rukách lékaře! Přetržené vazy, kopanec od MMA zápasníka Kateřina Štichová

Fotogalerie
31 fotografií