Castingy na novou řadu SuperStar jsou v plném proudu a první díl soutěže budou moci diváci sledovat již tuto sobotu, 4. 8. Divácky oblíbený pořad přinesl v minulosti mnoho talentů i legendárních příslušníků hvězdné pěchoty. 

První řada Česko Slovenské SuperStar, která vystřídala českou mutaci Česko hledá SuperStar (2004), odstartovala již před 12 lety. Řada tehdejších soutěžících ale z veřejného prostoru nezmizela. O první místo se tehdy ucházely hvězdy jako Monika Bagárová (27), Jan Bendig (27), Markéta Konvičková (27), Martin Chodúr (31) nebo Ben Cristovao (34), které si od dob vysílání zvládly vybudovat úspěšnou kariéru.

Mezi nadějné talenty tehdy patřil i mladíček s bujnou blond kšticí Miro Šmajda (32). O jeho popularitě svědčí i fakt, že v soutěži porazil stovky jiných a urval krásné druhé místo hned za Martinem Chodúrem. Velkou část jeho fanoušků tehdy tvořily zejména mladé dívky. 

Šmajda využil nabytého věhlasu a již rok po soutěži vydal své první album Čo sa týka lásky. Od té doby pravidelně vystupuje se skupinou Terrapie a od roku 2017 působí také jako frontman rockové kapely Walda Gang.

Ve volném čase je Šmajda nadšeným cestovatelem, který miluje hlavně asijské země.

K mladíčkovi, který se ze dne na den stal miláčkem žen z celého Česka i Slovenska, má ale dnešní Miro poměrně daleko. Namísto vychrtlé postavy se pyšní svaly nabytými z lásky ke sportu a zdravému životnímu stylu, dlouhá blond hříva ho nezdobí už pěknou řádku let. Z roztomilého klučíka se postupem času vyklubal pořádný drsňák.

VIDEO: SuperStar Miro Šmajda je pěkný divoch! Co se děje po koncertech? 

Video
Video se připravuje ...

SuperStar Miro Šmajda je pěkný divoch! Co se děje po koncertech? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
74 fotografií