Zpěvák Miro Šmajda, který se už několik let chlubí vysekanou postavou, zažil nepříjemné překvapení, když svou motorku zaparkoval před místním supermarketem. Po pěti minutách byla pryč!

„Tak právě jdeme na policejní stanici, protože nám pravděpodobně odtáhli motorku, před supermarketem, kde jsme parkovali. Nebyl tam žádný zákaz, hlavně že tuk-tukáři ve městě stojí všude, jezdí všude, lidi tu nedodržují předpisy, a my necháme motorku pět minut před supermarketem a je v pr*eli," rozčiloval se na svém instagramu zpěvák, který se proslavil účastí ve finále soutěže Česko Slovenská SuperStar. 

S přítelkyní, se kterou se na dobrodružném výletu po Asii dokonce zasnoubil, tak strávil několik hodin po půlnoci hledáním ztracené motorky. „Nejhorší je, že my se vlastně modlíme, aby nám ji odtáhli a aby nebyla ukradená," přisadila si zpěvákova přítelkyně. 

Nakonec se ukázalo, že jim motorku skutečně nikdo neukradl, kvůli odtahu ale museli spěchat na místní oddělní policie. „Druhý den na tom samém místě stálo 11 motorek! Kolik stál odtah? 'Kolik máte?' Měli jsme posledních deset dolarů. To jim stačilo. Motorka byla až na třetí policejní stanici a zabralo nám to čtyři hodiny," rozčilovala se pohledná brunetka.

Nejenže jim kvůli zabavení motorky přidělali strážníci starosti, ale také spoustu práce. Motorku, kterou se hned další den chystal zpěvák prodat, jim totiž kvůli identifikaci popsali bílou barvou! 

„Páni policajti nám přidělali práci, protože nám krásně popsali včera motorku a ani alkoholem to nejde dolů," komentovala situaci zpěvákova přítelkyně. „Páni policajti? Čurá*i! To nejde!" zuřil třicetiletý blonďák, který se marně snažil nápis odstranit.

Motorku se jim nakonec podařilo prodat i s nápisem. Nový vlastník měl totiž pro dvojici pochopení. V Kambodži se to prý stává často.  

VIDEO: Vegan Miro Šmajda ze SuperStar: Ukázal novou přítelkyni!

Video
délka: 02:41

Vegan Miro Šmajda ze SuperStar: Ukázal novou přítelkyni! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
105 fotografií