Monika Štiková si na sociálních sítích rozhodně servítky nebrala a na úplně všechny dotazy, co jí zaslali její příznivci, s nečekanou upřímností odpověděla. A že jich byla spousta! Byť reagovala většinou velice stručně, používala zpravidla jednoslovné odpovědi, nejdelší reakcí byla holá věta, ale odpověděla všem a to se cení. Množství otázek se ovšem týkalo rozkolu v rodině Štikových, ke kterému došlo během natáčení reality show Štiky. Od té doby jsou dámy z mediálně profláknuté rodiny rozhádané a nevídají se.

Podle Moniky Štikové za nastalou situaci mohou její dcery Ornella a Charlotte (22). Je přesvědčená, že ji obě nenávidí, a mladší dcera ji prý dokonce podrazila, lhala jí, a navíc jí dluží peníze. „Za lásku a péči jsem dostala nenávist a neúctu,“ zlobila se ve svých instastories. Je přesvědčená, že se vztahy v rodině hned tak neurovnají – a ani o to neprojevuje zájem. Na dotaz, zda jí třeba náhodou nechybí kontakt s dětmi, odpověděla stručným „ne“ a na další otázku, zda třeba někdy nemá chuť jim zavolat, odvětila ještě rozhodnějším „vůbec ne“.

Připustila však, že jí chybí malý Quentin (5), její vnouček, syn Ornelly a jejího manžela, zkrachovalého podnikatele Josefa Kokty (61). Možná proto se začaly množit otázky, zda by si nechtěla se svým současným milencem, hokejistou nevýznamné německé ligy Petrem Biniasem (22) pořídit miminko. Sociální sítě ostatně prakticky denně zásobuje zamilovanými selfíčky se svou mladičkou „hokejkou“, s níž žije v Německu... A Monika přiznala, že nad potomkem s Biniasem již přemýšlela, a dokonce se o něm již rozhodla: a naplánovala si ho na „příští rok“.

To, že jí bude v té době 47 let, a její těhotenství tak bude notně nebezpečné (tím spíše, že má za sebou náročný porod mrtvého dítěte, jednou samovolně potratila, a jak sama tvrdí, při narození dcery Ornelly málem zemřela ona sama), ji zřejmě nikterak neomezuje… Anebo si v obláčku růžové zamilovanosti do chlapce, který je o 24 let mladší než ona, tato rizika vůbec neuvědomuje?

VIDEO: Štiky shodily šupiny! Máma Monika vs. dcera Ornella – nafotily se nahé ve stejné póze! Které to sluší víc?

Video
délka: 01:03

BEZ CENZURY: Máma Monika (45) vs. dcera Ornella (25) se ukázaly NAHÉ: Štiky shodily šupiny! David Turek

Fotogalerie
42 fotografií