Monika Štiková se nikdy netajila tím, že se jí líbí mladší muži, a teď si jednoho takového také našla. Ještě před tím se ale podle své dcery Charlotte snažila svést jejího přítele. „Normální máma by neudělala to, co ona. Když byl jednou Ifko doma sám, přišla za ním a šla si mu lehnout do postele. Ptala se ho, jestli by s ní nebyl, že ho chce,“ prozradila eXtra.cz Štiková s tím, že ho uháněla i během natáčení reality show Štiky.

 „Schválně před ním opakovaně chodila i nahatá jen v průhledné košilce. Fakt strašný. Protože jsme se chystali brzy odstěhovat z domu, nechtěla jsem to hrotit, aby byl klid, ale bylo to hrozný. Asi si myslela, že mi to Ifko nepoví, všechno jsem se ale dozvěděla,“ dodala rozčilená Charlotte.

A slovenský přítel Ifko její slova jen potvrdil. „Charlottka byla s mámou na nějaké oslavě, na které zůstala déle. Monika dorazila domů nad ránem trošku opilá a chtěla po mně sex. Říkala mi hlouposti, jako že si chce užít, tak jsem ji poslal pryč. Když pak zjistila, že u mě nemá šanci, tak se změnila a začala na mě útočit,“ nechal se slyšet Ifko.  Údajná svůdnice Monika se však k „takové pí*ovině“ nechtěla vyjadřovat.

VIDEO: Štiky: Jaké má Charlotta IQ? Monika se nestačí divit!

Video
délka: 01:02
360p

Štiky: Jaké má Charlotta IQ? Monika se nestačí divit! FTV Prima

Fotogalerie
28 fotografií