Byla to vdova Andrea Pomeje (30), kdo Jirkovu maminku Jaroslavu po celý pohřeb držel za ruku. Zdrcenou paní Pomeje utěšovala i dcera Petra s vnučkou. Otec Jirky seděl jinde.

Rodiče zemřelého Pomeje se před lety rozvedli a pro paní Jarku to vůbec nebylo lehké, protože ji manžel opustil v době, kdy sama bojovala s těžkou nemocí. Když Jirkova maminka vážně onemocněla, otec se na rodinu vykašlal a odstěhoval se k milence! S tou má dnes malé dítě a žije převážně v novém domě u Prahy.

Paní Pomeje se z toho dostala a je dnes už téměř v pořádku, ale to, jak se zachoval Jirkův otec k ní a vlastně k celé rodině, není dvakrát slušné,“ popsala pro Aha! jedna rodinná známá. A ani smrt syna je  očividně nespojila.

Zatímco vdova Andrea odjela hned po obřadu do Prahy, švagrová s dcerou zůstaly s paní Jaroslavou a doprovodily ji domů, kde zřejmě společně poseděly a vzpomínaly na Jirku.

Jiří Pomeje st. nicméně učinil po skončení obřadu neúspěšný pokus o kontakt se zbývající částí rodiny. Poté, co Jaroslavu Pomeje doprovodila do jejího bytu vnučka, přijel otec zesnulého herce před onen byt a začal telefonovat. Podle Profimedia.cz se chtěl sejít se svou bývalou ženou a sdílet s ní trápení. Jenže nikdo za ním nepřišel. A tak odešel sám do restaurace zapít žal.

VIDEO: Troška na pohřbu Pomeje (†54): Jeho nadšení nemělo reálné základy

Video
délka: 00:53.04

Troška na pohřbu Pomeje (†54): Jeho nadšení nemělo reálné základy Blesk TV

Fotogalerie
117 fotografií