Ještě před týdnem moderátorčin modrý teréňák Hyundai Tucson, jehož cena začíná na 550 000 Kč, zářil novotou do dálky. O pár dní později už tomu tak nebylo. „Když po návratu ze Slovenska, kde byla se svou rodinou, zaparkovala auto na chodníku, našla ho tam potom celé počmárané!“ svěřil Blesku zdroj z Terezina okolí.

„Řeším to, zatím to nechci více komentovat,“ opáčila Blesku Kostková bez dalších podrobností. Policie si může v případě, že byly v daném místě pouliční kamery, vyžádat jejich záznamy. A ty by mohly při troše štěstí vandaly odhalit.

Dědík těsně před finále: BMW v plamenech!

Podobné starosti řešil i Marek Dědík (35). Tanečníkovi ze StarDance loni krátce před finále, ve kterém tančil s Pavlou Tomicovou (56), někdo v pražském Braníku podpálil jeho nové BMW.

Ve vozidle se našly i ohořelé hračky jeho teprve rok starého syna Bertrama. „Předběžně byla vyloučena technická závada, jedná se pravděpodobně o úmysl,“ oznámil v listopadu mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Pachateli, kterého kriminalisté stále nedopadli, hrozí až tři roky za mřížemi. Dědík si navíc ještě zkraje února stěžoval, že záležitost není došetřená, vázne tudíž vyplacení pojistky a on stále musí používat vůz zapůjčený od tatínka...

Fotogalerie
64 fotografií