Své muže Ondřeje Vetchého a syna Arona přišly na premiéru do kina v Lucerně podpořit jejich ženy, manželka Irena a dcera Rebeka (13). Jako rodina se ve společnosti příliš neukazují, ale možnost vidět tátu se synkem na stříbrném plátně si nenechaly ujít. 

Malý Aron hraje filmového syna Ondřeje Vetchého a Terezy Kostkové, která do komedie zapojila i vlastního syna Tondu Kracika. Ten nemusel ani tolik přehrávat, ztvárnil syna Kostkové. Ten už je ale před kamerou zkušený, objevil se v seriálu Pojišťovna štěstí. 

Aby Aron Vetchý všechno zvládl, na place mu během natáčení hodně pomáhal táta. Ondra si řídil syna sám. Je to velezkušený herec a sám je učitelem na DAMU, takže s herci umí pracovat,“ prozradil deníku Aha! režisér Martin Horský (40). A Vetchému do »rodinné režie« moc nezasahoval. Navíc mu herec ulehčil práci a společně jim to prý šlapalo. 

Podpořit svou manželku Zlatu Adamovskou (59), která má ve filmu také jednu z hlavních rolí, přišel Petr Štěpánek (70). Ten měl radost ze setkání s Jaromírem Hanzlíkem (70) a jeho manželkou a na úspěch premiéry si přiťukli pivem. 

Na plátně i v samotném kině se dále objevila Veronika Kubařová (31), Jenovéfa Boková (26), Vladimír Polívka (29) a film si nenechali ujít ani Aleš Háma (45) či Hana Vagnerová (35). 

Fotogalerie
47 fotografií