Andrea už dříve dostala zákaz manžela navštívit od jeho tatínka, Jiřího Pomeje staršího, který měl pocit, že kontakt s Andreou jeho syna jen psychicky vyčerpává.

Kromě Jiřího otce s ní nekomunikuje ani Pomejehomecenáš Pavel Pásek, který Jiřímu platí pobyt v sanatoriu na Pleši, kde někdejší herec a producent v současné době bojuje s rakovinou.

Novinky tak Andrea má jen zprostředkovaně, pokud vůbec. Pásek teď navíc tráví dlouhou dovolenou v Thajsku, takže nové zprávy o Pomejovi prakticky žádné nejsou. „Co já vím, tak jeho stav je stále stejný," dodává Andrea.

Ta se teď sama staví na vlastní nohy, psychicky i finančně. „Naštěstí mám dost práce a Petra, který je mi velkou oporou," dodává Andrea Pomeje, která je šťastná se svalovcem Petrem Plačkem. Přesto stále trvá na tom, že oficiální rozvod s Jiřím není na pořadu dne. „Teď by něco takového bylo úplně zbytečné," říká. 

VIDEO: Andrea Pomeje na focení jako sexy ďábel! Je taková i ve skutečnosti?

Video
délka: 01:52

Andrea Pomeje na focení jako sexy ďábel! Je taková i ve skutečnosti? Thomas Kruchina, Aleš Brunclík

Fotogalerie
47 fotografií

Pohřeb Jiřího Pomeje

Andrea Pomeje Rodina Michaela Kuklová Dcera

Jiří Pomeje zemřel 26. února 2019 v Nemocnici na Pleši. Podlehl rakovině, které se snažil dlouho vzdorovat. K jeho posledním přáním patřilo vidět se naposledy s dcerou Aničkou. To bohužel již nestihl, nechtěl totiž, aby ho viděla v zuboženém stavu.

Více o smrti Jiřího Pomeje čtěte ZDE