Když se Miro Šmajda v roce 2009 účastnil hudební soutěže Česko Slovenská Superstar, fanynky ho milovaly. Nejenom pro jeho hlas a šoumenství, které předváděl na jevišti, ale i pro jeho zjev – tehdy jedenadvacetiletý zpěvák vypadal totiž málem jako andílek, měl dlouhé plavé vlasy a okouzlující úsměv… Ve finále sice skončil na 2. místě, porazil ho tehdy Martin Chodúr (31), mladý umělec však chytil příležitost za pačesy a od té doby se celkem úspěšně drží v hudební branži, například koncertoval s kapelou Walda Gang, kde tehdy nahradil nemocného zpěváka Vláďu Šafránka (†46) .

Jeho vizáž však prošla neuvěřitelnou transformací – z blond „emaře“ přes dlouhovlasého rockera až po krátkovlasou horu svalů, kterou je nyní. Nad jeho vysekanou postavou a břišním svalstvem, na kterém by se dal nastrouhat sýr, vzdychají dodnes jeho oddané příznivkyně. A on jim jde na ruku, jelikož na sociálních sítích sdílí velice často snímky, kde je do půl pasu nahý. Naposledy například zveřejnil tento pohledný vegan fotku s popiskem „winter is coming“, tedy „zima se blíží“, a on ji vyhlíží jenom v nedbalkách.

VIDEO: Vegan Miro Šmajda ze SuperStar: Ukázal novou přítelkyni!

Video
délka: 02:41.60

Vegan Miro Šmajda ze SuperStar: Ukázal novou přítelkyni! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Vzhledem k tomu, že ho nelehká koronavirová situace připravila o všechny, nebo alespoň o mnohé předem nasmlouvané pracovní zakázky, jelikož teď nemůže nikde vystupovat, zjevně volný čas věnoval sám sobě a pořádně na sobě zamakal. Ze současné situace je ale smutný. „Velmi mi chybí hudba, kontakt s fanoušky, kilometry na cestách, prdel se spoluhráči, kámoši a spřízněnými kolegy z jiných kapel,“ posteskl si pro slovenský deník Nový čas Šmajda. „Ale nyní je nejdůležitější to zvládnout,“ dodal Miro, který si zrušené koncerty vynahradil posilováním a otužováním.

Ne že by ovšem preferoval koupačky v ledové vodě, jak teď frčí mezi českými celebritami, ale chodí cvičit – polonahý – do přírody. „To, zda je nám zima, nebo ne, je většinou jen v naší hlavě. Je to stav mysli,“ upozorňuje své followery na instagramu. „Pokud si dokážeme nastavit, že nás slunce hřeje i při 7 stupních, a fyzická aktivita tomu ještě pomůže, je to ideálnější stav pro fyzičku, psychiku, imunitu, jako když si někdo nastaví v hlavě vzorec, že ​​při 20 a méně stupních mu je prostě zima ať už v mikině, na slunci, ve stínu, kdekoliv ... a prostě hotovo! Někdy je lepší neřešit, nedívat se na teplotu, počasí, prostě tu zimu přijmout – a nechat ten moment běžet a užít si ho zcela bezstarostně.“

VIDEO: SuperStar Miro Šmajda je pěkný divoch! Co se děje po koncertech? 

Video
délka: 02:44.87

SuperStar Miro Šmajda je pěkný divoch! Co se děje po koncertech? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
75 fotografií