Když Krampola v pondělí ráno odvážel na vozíku nemocniční zřízenec, na první pohled to vypadalo, že musel narychlo vyhledat lékařskou pomoc. Naštěstí se ukázalo, že to nebylo nic vážného.

Do domova důchodců

„Musel jsem na pravidelnou měsíční kontrolu s kolenem a Zuzka mě odvezla do nemocnice, kde jsem měl domluvený termín,“ odpověděl na dotaz Aha! Krampol a na jeho hlase byla znát dobrá nálada. „Jeli jsme sem hned po ránu, protože už v poledne vystupujeme v domově důchodců za Prahou,“ řekl herec na vysvětlenou.

Přetržené vazy

Problémy s chůzí má herec už delší dobu. Špatně chodí kvůli přetrženým vazům v koleni. „Největší problém mi dělá chůze do schodů, to je stále ještě utrpení,“ přiznal před časem deníku Aha! sám Krampol. „Všechno to vzniklo před léty, když jsme měli rvačku na jevišti a přetrhl jsem si vazy v koleni. Pak jsem si moc brzy nechal sundat sádru. Od té doby se to táhne,“ posteskl si herec a moderátor.

Smůla se mu lepí na kolena!

Loni v létě navíc uváděl na Císařské louce MMA bojovníky. „Jako na potvoru se jeden z nich prudce otočil a omylem mě nakopl právě do té nemocné nohy. Udělal se mi bolestivý výron,“ prozradil Krampol. „Teď už jsem ale po operaci a hojí se to,“ dodal herec s úlevou. Dokonce se chce pustit i do hubnutí, aby nohy tolik nezatěžoval.

Video: Jiří Krampol opět v rukách lékaře! Přetržené vazy, kopanec od MMA zápasníka 

Video
délka: 03:58.12
Video se připravuje ...

Jiří Krampol opět v rukách lékaře! Přetržené vazy, kopanec od MMA zápasníka Kateřina Štichová

Fotogalerie
42 fotografií