Před publikováním knihy pak byly všechny černobílé snímky pečlivě kolorovány, a vůbec poprvé je tak zpěvačka i její příznivci vidí v barvách! 

Sama Hanka je však člověk, který hledí spíše do budoucnosti, než aby se příliš ohlížela zpět. „Těším se na všechno nové, ale není to tak, že bych toužila po něčem konkrétním. Taková nejsem. Ale vše, co přijít může a co doufejme ještě přijde, bude fajn. A nevím, co to bude, je mi to jedno, ale těším se!“ říká v knize sama zpěvačka, která sama sebe označuje za fatalistku a netrpí přehnanou nostalgií.

Veškerý svůj archiv proto už dříve svěřila svým spolupracovníkům, a o celé portfolio jejích snímků se stará někdejší předseda Hančina fanklubu Radek Beňo. Ten upozorňuje i na další rys: „Hanka není ‚samožer‘. Když k ní přijdete domů, nemá nikde vystavené žádné ocenění, desky nebo fotografie. Za sebe soudím, že je člověkem, který se moc za minulostí neotáčí. Moc dobře ví, kolik úsilí a dřiny ji stálo to, co dokázala. A mnohem víc než tyhle artefakty má ráda živý kontakt s publikem a se svými fanoušky,“ říká v jednom z knižních rozhovorů.

VIDEO: Štíbrová se pustila do Myslivcové! A jak Margita rozvedl Harapese s Hankou

Video
délka: 02:47.96
Video se připravuje ...

Štíbrová se pustila do Myslivcové! A jak Margita rozvedl Harapese s Hankou Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
26 fotografií