„My jsme se seznámili na akci, která dala dohromady takový šikovný děti, který zpívaj a tancujou, jmenovali se Mango. A tam se mnou Petr dělal rozhovor a já jsem si říkala: To je chytrej kluk, ten dává dobrý otázky... A pak se nic nedělo a pak jsme se potkali na klipu a to jsem si říkala: Ten dobře hraje, tenhle kluk, co dává dobrý otázky. A pak jsme se zase neviděli a pak už jsme se viděli,“ popsala Lucie Vondráčková poněkud zdráhavě pro Showtime na Primě, jak se s Petrem Vojnarem poznali.

A čím Lucii dostal muž, kterému se patrně jako prvnímu od rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem (38) podařilo zpěvačku zaujmout? „Pak jsem zjistila, že má úplně brutální humor, kterej mě baví, takže všechno dobrý,“ zní spokojená slova Vondráčkové.

V nedávném rozhovoru Vojnar Blesku prozradil, že by se ani jeden nebránil miminku. „Pokud nám to spolu vydrží, tak by společné dítě neměl být problém. Já i Lucka bychom další chtěli. A kdyby to byla holčička, tak by se hezky rozbil ten mužský gang, co máme!“ řekl moderátor, který má z prvního manželství čtyřletého syna, zatímco Vondráčková má z manželství s Plekancem syny rovnou dva.

Lucie má ale na dítě s Petrem Vojnarem trochu skeptičtější názor a reagovala v Showtime i na předchozí slova svého partnera. „To jsou takový předčasný otázky. On to určitě bral zase ve srandě. Teď je čas na práci, té se věnuju na 150 procent a na dalších 250 se věnuju svým dětem. Takže tam není moc prostor na nic jinýho,“ tvrdí Vondráčková, že miminko rozhodně není na programu nejbližších dnů ani týdnů.

VIDEO: Nová známost Vondráčkové Vojnar: Zpověď o našem vztahu! A slova o miminku

Video
délka: 04:20.76
Video se připravuje ...

Nová známost Vondráčkové Vojnar: Zpověď o našem vztahu! A slova o miminku Markéta Reinischová

Fotogalerie
42 fotografií