V týdnu se Lucka Vondráčková svěřila, že se zahleděla do svého telefonu tak soustředěně, že zapomněla dávat pozor a po pádu na schodech si nehezky narazila a odřela koleno. To ale nemění nic na tom, že prožívá jedno z veselejších období svého života.

Po tom, co se už zdálo, že zpěvačka po rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem (38) na muže zanevřela a hodlá se věnovat především synům a své práci, se po její boku objevil pohledný moderátor Petr Vojnar (45) vedle kterého září jako dlouho ne. I toho ostatně poznala během natáčení videoklipu.

Od té doby jako by snad už tak mladistvě vypadající Lucie ještě omládla, což dokazuje nejnovější fotka pořízená před spaním, na které by zpěvačce čtyři křížky na krku opravdu nikdo nehádal. Bujná hříva, rozzářená pleť, úsměv, dobré světlo a v neposlední řadě noční košilka udělaly z Vondráčkové úplnou školačku, která druhý den ráno musí vstávat do školy. Podívejte se v galerii, jak jí to sluší na fotce, jejímž autorem je možná nová zpěvaččina láska Petr Vojnar! Nebo...?

VIDEO: Miroslav Šimůnek a Lucka Vondráčková - Letušky

Video
délka: 04:03.16
Video se připravuje ...

Miroslav Šimůnek a Lucka Vondráčková - Letušky David Turek

Fotogalerie
44 fotografií