Martina Pártlová dlouhé roky toužila po dítěti, ale jak sama říká – nebyl vhodný genetický materiál. Vyplatilo se ale počkat a do cesty jí vstoupil muzikant Josef Vařeka (28). Nejenom že to je láska jako trám, ale už jsou hrdými rodiči dcery Stelly. 

Já su tak šťastné….jediný, co si přeju, aby ta moje holka byla celej život zdravá a nikdy se jí nic nestalo. Z baráku ani na krok Pepino. Minimálně do tvých 40… radši 50. Jen přes moji mrtvolu,“ netají se s humorem svou bezednou láskou k dceři zpěvačka. Bohužel už jednu špatnou zkušenost má za sebou, protože obě holky se před časem nakazily covidem.

VIDEO: Bazén i vinný sklep: Martina Pártlová se při stavbě domu nedrží při zemi! Na kolik to vyjde?

Video
Video se připravuje ...

Bazén i vinný sklep: Martina Pártlová se při stavbě domu nedrží při zemi! Na kolik to vyjde? Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Obě jsme prodělaly koronavirus a  nebylo to jednoduché, ale je to za námi,“ svěřila se na sociální síti Pártlová. I když průběh měly trochu těžší, tak naštěstí se z toho bez následků dostaly a mohou všichni společně odletět na dovolenou.  Martina si tedy trošku postěžovala, že se jí zcela nevrátil čich a chuť.

Některé její sledující mají pocit, že maličkou málo fotí. „Tuhlens se mě tu někdo ptal, proč mám tak málo fotek Stelly… Věřte mi, že nemám, fotím ji každej den, od rána do večera… Řekla jsem si, že si ji zaznamenám v každým oblečku, kterej jí koupím,“ napsala ke koláži, kde je 36 fotek Stelly a skutečně pokaždé v jiném oblečku. 

Fotogalerie
53 fotografií