Láďa Hruška už brzy zanevře na Prahu a přestěhuje se do domu v rodném Městci Králové, který v současné době rekonstruuje. Dočasně tak nyní přebývá v moderní stavbě v Karlíně, jež byla původně hereckou ubytovnou a točil se zde interaktivní pořad Kinoautomat.

Známý televizní kutil, kuchtík a potravinový inspektor v jednom tam žije ve střešním bytě, který sice není kdovíjak veliký, ale patří k němu vstup na obrovskou dřevěnou terasu, na níž si rád čte a popíjí u toho kávu.

Vybavení uvnitř bytu je poměrně skromné, je vidět, že se zde Láďa zabydlovat zkrátka nehodlá. Světlá kuchyňka je tak malá, že se do ní nevešla ani myčka. Obývák mu pak kromě světlé kožené sedačky a skleněného stolu zdobí velké množství pokojových rostlin. Tady se tak trochu kutil zkrátka nezapře!

Ložnice Ládi Hrušky je podobně strohá jako zbytek bytu. To nejdůležitější tu ale nechybí! Veliká dřevěná postel, noční stolek a na oknech závěsy, to vše bohatě stačí k tomu, aby se známý novinář a bavič vyspal dorůžova. Podívejte se v galerii, jak to vypadá u nejslavnějšího žijícího kutila současnosti!

VIDEO: Utrpení u Ládi Hrušky: Plicní embolie a operace páteře!

Video
délka: 03:29.60
Video se připravuje ...

Utrpení u Ládi Hrušky: Plicní embolie a operace páteře! Kisa Císařová

Fotogalerie
37 fotografií