Každý rok se někdo ujme pomyslného žezla krále večírků. Před čtyřmi roky se toho ujala Dáda Patrasová (65), která podcenila sílu šnapsu a sluníčka na rozpálené louce. Ještě než se setmělo, tak ji museli doslova naložit do taxíku.

V roce 2018 primácká party málem stála manželství moderátora Romana Šebrleho (46), který se tehdy v alkolovém opojení rozjel s kolegyní Denisou z televize. Společně předváděli taneční kreace ve stylu snímku Hříšný tanec, v zákoutí se líbali a nakonec spolu z akce odjeli taxíkem. Ale prý každý už do svého domova, a tak to nakonec Roman své ženě Evě vysvětlil a hrozící rozchod zažehnal. 

O rok později se jen divoce tančilo. V hlavní roli byli producentka Lenka Hornová (55) a David Gránský (29). Loni se zase tancovalo, opět Gránský s pivem v ruce, ale vyměnil tanečnici, tou byla kolegyně z Modrého kódu Kristýna Frejová (49).  

VIDEO: Sexy Perkausová přiznala přítele! Proč ho rok tajila?

Video
délka: 01:59.00

Sexy Perkausová přiznala přítele! Proč ho rok tajila? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Herečka kromě vášnivých tanečních kreací předvedla i na svůj věk pevné poprsí, které se nepřehlédnutelně rýsovalo pod přiléhavými šaty. A stejně jako fakt, že na rozdíl od podprsenky nezapomněla alespoň na kalhotky.

A kdo letos řádil pod Žižkovskou věží? Do třetice zase David Gránský! Ale držel se trochu pozadu, asi aby si nevylil drink, a tak byl tanečníkem večera kutil Láďa Hruška(43). Hity od Chinaski ho natolik rozpálily, že svou blondýnku v bílém lámal v pase a skákal, jako by byl spíše na koncertě Metallicy.

Do kola se pak podařilo dostat i zrzku ze Slunečné Denisu Nesvačilovou(30), které z letních šatiček málem vyskočilo poprsí. 

Před vystoupením Chinasek pozvané hosty nažhavili známými duety Marian Vojtko (48) a Leona Machálková (54). Zpěvačka v lesklých zelených disco šatech vypadala skoro jak bonbónek v alobalu.

Po divokých tancích se hvězdy přesunuly do restauarce v Žižkovské věži, kde se pilo jak o život. 

Fotogalerie
78 fotografií