Po celou dobu boje s rakovinou byly Andreji Hrycovi největší oporou milovaná manželka Veronika a dcera Wanda.

Dnes (v neděli 31. ledna, pozn. red.) o 3.13 hod. mě opustil nejdůležitější muž mého života. Poslední hodiny toho jeho jsem ho držela pevně za ruku, poslední slova, která jsem mu řekla, byla ,miluji Tě‘ a poslední slova, která řekl on, byly, ,i já tě velmi miluji‘. Sbohem, táto, děkuji za všechno, už nic nebude jako dosud,“ napsala v neděli ráno dojemné vyznání Hrycová na sociální síti. Herec podle jejích slov cítil, že přichází jeho konec.  

VIDEO: Zemřel Andrej Hryc (†71): V limuzíně Blesku mluvil o přízni žen i smrti syna 

Video
délka: 08:12.80

Zemřel Andrej Hryc (†71): V limuzíně Blesku mluvil o přízni žen i smrti syna Blesk TV

Otec zemřel doma, nechtěl jít do nemocnice a já bych ho v této situaci ani do nemocnice nedala. Vzhledem k tomu, že tam by mu příliš nepomohli a doma měl všechno, kyslíkový přístroj, celou péči, kterou mohl mít, chtěl být doma,“ prozradila poslední přání svého táty. „S mámou stále nevím, jak budeme do budoucna fungovat, je to ještě všechno příliš čerstvé,“ dodala.

Na to, že není zdravotně v pořádku, přišel Hryc loni v dubnu. „Dva týdny byl trochu unavený, ale ne natolik, aby tomu připisoval nějaký význam. Potom mu najednou zarudla a otekla noha, později ruka a to ho už máma poslala k obvodnímu lékaři. Ten ho po odběru krve a zjištění výsledků okamžitě poslal do nemocnice,“ svěřila se Pluska.sk Wanda. Přestože sám věděl, že šance na vyléčení jsou přímo mizivé, bojoval do posledních chvil.  

VIDEO: Andrej Hryc: Budu pracovat, dokud mě netrefí šlak!

Video
délka: 01:40.99

Andrej Hryc: Budu pracovat, dokud mě netrefí šlak! Blesk TV

Fotogalerie
29 fotografií