Tereza se postavila. Sice jen nejistě, ale přece jen dokázala šest neděl po nehodě udělat pár kroků. A maminka Zuzana (58) ji dostala na svátky domů na opušťák.

„Až do šestého ledna budeme spolu. Pak se vrací do Motola na rehabilitace a až lékaři rozhodnou, pojede ještě do Kladrub,“ svěřila Blesku bývalá životní partnerka Nekonečného.

Byl to pro ni nejkrásnější vánoční dárek. Mohly se jít s dcerou po všech těch nervech projít ven. Vyhráno ale ještě úplně není. „Terezka měla pod autem zaklíněnou hlavně levou polovinu těla. Levá ruka jí zatím moc neslouží, a ona je právě levák,“ vysvětlila Zuzana.

I na chůzi je znát, že levá strana dělá Tereze potíže. Přesto udělala velký pokrok. Energii pro léčbu čerpá taky z fotek. V nemocnici má na nočním stolku snímky zesnulého „táty“, s nímž léta vystupovala na pódiu.

Auto na střeše

Tereza jela v sobotu 16. listopadu s kamarádkou na Lipno. V obci Plánička dostala smyk, auto vylétlo z vozovky a dopadlo na střechu. „Jedna zaklíněná žena byla s úrazem hlavy a páteře po vyproštění hasiči předána posádce vrtulníku, který ji přepravil do nemocnice v Českých Budějovicích. Druhá žena byla převezena pozemní posádkou do nemocnice v Českém Krumlově,“ psalo se na stránkách Týdeníku policie.

VIDEO: Vzpomínkové video na Dana Nekonečného. Jeho bývalá partnerka Zuzana Kardová požádala o jeho natočení režiséra F. A. Brabce, který byl také jedním ze smutečních hostů na pohřbu krrrále rrrrozkoše

Video
délka: 02:57.94
Video se připravuje ...

Vzpomínkové video na Dana Nekonečného. Jeho bývalá partnerka Zuzana Kardová požádala o jeho natočení režiséra F. A. Brabce, který byl také jedním ze smutečních hostů na pohřbu krrrále rrrrozkoše F. A. Brabec

Fotogalerie
120 fotografií