Bertramka, nemocnice, Bertramka. Jen mezi dvěma lokalitami nyní žije těžce nemocný Slavík. Vedle personálu v ambulancích jsou mu neustále nablízku jen žena Ivana a dvě nejmladší dcery Charlotte (13) s Nelly (11).

„Podstupuji ambulantní léčbu a dojíždím do nemocnice na kontroly. Jsem rád, že mohu být doma v kruhu rodiny. Právě dokončuji svou autobiografii, která vyjde zjara příštího roku,“ uvedl Gott v prohlášení, v němž fanoušky informoval o svém boji s akutní leukemií.

Zcela odříznout od světa se ale Slavík zřejmě nechce, podle všeho se chystá v nejbližších dnech »udělovat audience« nejbližším přátelům a spolupracovníkům. „Ano, pozval mě, abych se za ním zastavila,“ prozradila Blesku třeba Marta Kubišová (76). Zpěvačka se netají tím, že chce Karlovi osobně říct, jak moc mu drží palce, chce mu dodat energii a síly.

Na Bertramku se podle informací Blesku v nejbližší době chystá také Karlův pianista Pavel Větrovec (70) a další a další. Gott tak alespoň přijde na jiné myšlenky a trochu se rozptýlí. Jistě mu neublíží, když sezná, že ve svém těžkém boji není úplně sám.

Pro všechny pozvané však platí jedno »zlaté pravidlo« – přicházejte jedině stoprocentně zdraví! Marodova imunita je teď mimořádně oslabená a i pouhá chřipka či rýma je pro něho nebezpečná! Chcete celou knihu takového čtení? Koupit můžete na online iKiosek – vaší ishop trafice. Objednáte-li dopoledne, máte zítra doma ve schránce. Chcete celou knihu takového čtení? Koupit můžete na online iKiosek – vaší ishop trafice. Objednáte-li dopoledne, máte zítra doma ve schránce.

VIDEO: Karel Gott po své oslavě: Doufám, že Ivana ocení mou lásku

Video
délka: 01:13

Karel Gott po své oslavě: Doufám, že Ivana ocení mou lásku David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
99 fotografií