V kolikátém týdnu modelka je, si nechává pro sebe, protože ještě nemá za sebou všechny kontroly a testy, které potvrdí, že je miminko zdravé. Celkově by zřejmě o svém těhotenství tak brzy nemluvila, kdyby to nevyzradilo její okolí.

„Naše rodiny to samozřejmě věděly, ale chtěli jsme počkat. No, už je to venku, tak jen řeknu, že se moc těšíme. Zatím žádné změny nepociťuji, žádné nevolnosti nebo jiné stavy, nic. Jen přibírám, tím na čas ohlašuji konec malého zadku, svěřila se Blesku modelka Aneta Vignerová, která se snaží pracovat, dokud to bude možné.

„Jestli ještě půjdu přehlídku, to nevím, protože se to dozvídám dva týdny předem. Ale jestli budu vypadat jako knedla, tak ne, bylo by mi mezi hubenýma holkama trapně, dodává se smíchem kráska.

Její přítel Petr Kolečko má s bývalou manželkou dvě děti, takže má s výchovou ratolestí bohaté zkušenosti. „I díky tomu nemám strach, Petr je a bude skvělý táta. Má o mě strach, a tak jsme pořád spolu, snažím se ho všude doprovázet a on mě,“ netají se nastávající maminka.

VIDEO: Romantika missky Vignerové s hvězdou seriálu Most! Pracovali už tehdy na miminku?

Video
délka: 04:18

Romantika missky Vignerové s hvězdou seriálu Most! Pracují už na miminku? 

Fotogalerie
29 fotografií