Během letošního festivalu ve Varech, kam dorazila spolu s přítelem, scenáristou Petrem Kolečkem (35), brunetka odhalila, jakého má ve skříni kostlivce. „S agenturou jsme s dalšími dívkami vyrazily do Itálie, kde na nás bohužel nečekalo focení a přehlídková mola, ale nepříjemné překvapení,“ svěřila se v talkshow Libora Boučka (38).

V době, o níž je řeč, jí bylo pouhých šestnáct let a teprve rok se věnovala modelingu a měla za sebou pouze účast v soutěži Elite Model Look, kde se umístila na třetím místě. Jenže místo úspěchu v cizině ji pak čekalo obří zklamání. „Kvůli nějaké administrativní chybě, to se prostě stává, jsme na jih Evropy vycestovaly na turistická víza, ta nám ale byla k ničemu, protože jsme tam jely pracovat,“ popsala problém Vignerová.

Tu společně s dalšími dívkami z Východu začaly proto italské úřady podezírat z toho, že místo předvádění na molech, se u nich chtěly živit spíše v posteli s movitými klienty. „Mysleli si, že jsme prostitutky, které sem rozhodně nepřijely za modelingem,“ připouští dnes Aneta, která měla tehdy opletačky i s policií.

„Nakonec to dopadlo tak, že jsme všechny vyfasovaly dvouletý zákaz vstupu do Itálie,“ přiznala kráska, z níž se posléze stala Miss České republiky 2009. Pak už podobné problémy rozhodně řešit nemusela. „Teď už se tomu můžu jen smát, tehdy mi ale do skoku rozhodně nebylo, v šestnácti v cizí zemi, sama,“ popsala ve Varech své pocity dívka, pro kterou bylo nejhorší přesvědčit svou maminku o tom, že v Itálii se spletli a další takové eskapády rozhodně následovat nebudou. 

VIDEO: Vignerová kvůli nové lásce drží detox! Pije jenom vodu

Video
délka: 01:21.84

Vignerová kvůli nové lásce drží detox! Pije jenom vodu! Thomas Kruchina

Fotogalerie
56 fotografií