I když rozvod s hokejistou se zřejmě ještě nějakou dobu potáhne, v jedné věci už má zpěvačka jistotu. Společně se svými syny už se musela po rozhodnutí soudu vrátit do Česka. Snaží se ale nezůstávat smutná a užívá si život plnými doušky. Nedávno byla přistižena fotografy při procházce Prahou a také ve čtvrtek se Lucie na facebooku chlubila tím, co všechno krásného kolem sebe vidí. 

„Ráno v šest hodin a už jsou tady," pochvalovala si Vondráčková u Vltavy, kde krmila labutě a natáčela si je, přičemž se fanouškům omlouvala, že opět netočí na šířku, ale na výšku. 

Dlouho ale v metropoli nezůstala, jelikož už v sobotu ráno se ohlásila pro změnu z Moravy! „Místo: Slunečnice na Moravě," napsala blondýnka k fotografii v krásně rozkvetlém poli a popřála svým příznivcům hezký den.  

Skoro jako by všem chtěla dokázat, že má sluníčkovou náladu, kterou jí nic nemůže zkazit. Ani myšlenky na rozvodovou válku s Plekancem, která započala loni v létě a od té doby stále trvá. Jen otázka, s kým vlastně dny v poli slunečnic tráví. Se syny asi ne, pokud je jí tedy už tatínek nevrátil. Poslední zprávy hovořily o tom, že s nimi vyrazil na dovolenou a pravděpodobně s nimi byla i Lucie Šafářová (32), s níž Tomáš čeká dalšího potomka.  

VIDEO: Vondráčková v Praze: Jako maminka se musím rozčtvrtit!

Video
délka: 01:24.63

Vondráčková: Jako maminka se musím rozčtvrtit! Veronika Ničmanová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
55 fotografií