Ještě před rokem Lucie Vondráčková žila v Kanadě s manželem Tomášem Plekancem (36) a jejich dvěma synky, ale pak se všechno obrátilo o 180 stupňů. Krize manželství vyústila do drsných rozvodových bitev a boj o to, kde bude zpěvačka a herečka s dětmi dál žít. Nakonec dal soud za pravdu hokejistovi, který se už stihl vrátit do Česka před časem.

Před dvěma týdny došlo na to, co se snažila Lucie odkládat – musela opustit Kanadu, kde prožila osm let. Do Prahy přijela jen se dvěma kufry, ale své potomky s sebou neměla, jelikož si je už předtím vyzvedl jejich tatínek. Ten je s nimi nyní prý na společné dovolené. Zřejmě s nimi chce dohnat ztracený čas. A možná jim už i řekne, že se brzy dočkají sourozence. Sportovec totiž s novou partnerkou, tenistkou Lucií Šafářovou (32), čekají rodinu.

Ovšem pro Vondráčkovou to znamená, že náhle osaměla. Ovšem kdo by čekal, že bude jen smutně sedět doma a litovat se, mýlil by se. Blondýnka se totiž vypravila na procházku Prahou a podle fotek se zdálo, že si návrat do metropole rodné země vyloženě užívá. Plná úsměvů se procházela v centru a navštívila i Františkánskou zahradu.

Na sociální síti se pak zase interpretka písní Vítr či Láska na 100 let rozepsala o tom, co viděla. Už před pár dny se rozplývala nad Kafkovou hlavou v blízkosti Národní třídy, posléze obdivovala levandule kousek od svého domu a  nakonec se vrátila tak trochu do dětských let. „Netušila jsem, že je Praha momentálně královstvím koloběžek!" podivovala se a přiznala, že jednu koloběžku hned musela vyzkoušet. „Velká radost! Jsem ale moc zvědavá, jak dlouho mi vydrží. ...Co kluci?" dodala na facebooku a zřejmě se snažila nemyslet na to, že její zatím stále manžel už má život zařízený jinde a s jinou.

VIDEO: Krátce před začátkem rozvodové války sem Lucie jezdila jen kvůli natáčení! Co prozradila?

Video
délka: 01:27

Lucie Vondráčková dostala do těla! Natáčela klip pro Kanadu! Veronika Ničmanová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
39 fotografií