Moderátorka Jasmina Alagičová má v poslední době velmi napilno kvůli přípravám na svého prvního potomka, kterého čeká s rapperem Rytmusem (42). Nakupuje důležitou a nutnou výbavu a na miminko už trénuje coby hrdá teta. Není se tak čemu divit, že jednou za čas neodolá a vydá se do společnosti.

Na jedné z posledních větších akcí na Slovensku, kterou je Eurovea Fashion Forward, tak nemohla bývalá moderátorka Fashion TV chybět. Módní přehlídku si Jasmina vychutnávala z první řady po boku své manažerky, ředitelky módní televizní stanice a velké kamarádky Gabriely Drobové. Rapperova snoubenka, které to velmi slušelo, se po celou dobu usmívala, měla dobrou náladu a hladila si své rostoucí bříško.

Ze samotné přehlídky toho ale dámská dvojice moc neměla. Podle serveru Profimedia spolu totiž dámy proklábosily většinu večera. Aby taky ne, když se asi nějakou tu dobu předtím neviděly a Gabriela se navíc před nedávnem vyjádřila ve smyslu, že se cítí, jako by byla Jasminina maminka 

„Ani nevíte, jakou radost zažívám, když je v mých silách pomoci lidem okolo mě plnit jejich sny. I když mi vlastní děti zatím nebyly dopřány, cítím se jako hrdá máma," napsala k jejich společné fotografii na instagramu Drobová.

Že mezi nimi není jen pracovní vztah, potvrdila i Jasmina. „Děkuju ti moc za všechno, co pro mě děláš, mámo moje. Díky tobě je můj sen skutečný," napsala v komentáři Alagičová. 

VIDEO: Rytmus už je v balkánské rodině Jasminy Alagičové! Požádal tchána o její ruku? 

Video
délka: 06:13.19

Rytmus už je v balkánské rodině Jasminy Alagičové! Požádal tchána o její ruku? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
39 fotografií