V posledních několika týdnech nosila Jasmina Alagič volnější oblečení, anebo si bříško zakrývala. Všimli si toho i její fanoušci, kteří se nemůžou dočkat, až se Rytmusova snoubenka začne zakulacovat, a tak ji začali bombardovat zprávami, že chtějí vidět její rostoucí bříško.

„Hodně z vás mi psalo, proč stále schovávám bříško a ať se za něj nestydím. Takže je takovéhle, ani menší, ani větší, a můžete mi věřit, že se nebudu stydět za žádné přibrané kilo, které si 'dopřeje' náš syn," napsala před čtrnácti dny Jasmina na svém instagramu. Jenže fotografie z postele, kterou k příspěvku připojila, fanoušky dostatečně neuspokojila, protože ani na té není bříško pořádně vidět.

Hvězda slovenské verze pořadu Tvoje tvář má známý hlas se nyní pokusila fanoušky uspokojit a konečně jim zaslala fotku rostoucího bříška! Snímek pořídila v posilovně a napsala k němu: „Baby boy loading," neboli "načítá se malý chlapec". Jasmina se na něm blýskla účesem jak ze žurnálu, černými leginami a květovaným topem, který si nepatrně nadzdvihla a poprvé ukázala světu svůj "baby bump".

Okamžitě se pod jejím příspěvkem strhla vášnivá diskuze o tom, v kolikátém je měsíci těhotenství, jestli je skutečně těhotná a proč nemá bříško větší. Jasmina si pravděpodobně už začíná zvykat, že některým fanouškům se prostě nezavděčí.

„Podle mě si vymýšlíš a vůbec nejsi těhotná. Tady jsi jen nafoukla trošku břicho," zaznělo v jednom komentáři. „Zatím vypadáš jen jako dobře najezená, ale i tak ti to moc sluší," napsala její fanynka. Ten pocit, když takové bříško máme i teď, a nejsme těhotné," vtipně ohodnotila příspěvek další. 

VIDEO: Rytmus už je v balkánské rodině Jasminy Alagič! Požádal tchána o její ruku? 

Video
délka: 06:13

Rytmus už je v balkánské rodině Jasminy Alagičové! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
73 fotografií