Rytmus začal nejdříve odpovídat na dotazy ohledně svého boxerského zápasu proti Marpovi (34), který se odehrál před zaplněnou O2 arénou v Praze na konci loňského roku. Překvapivě ale poznamenal, že svůj cíl si splnil a boxu se už věnovat nebude.  

„Ne, ne, ne, už netrénuji. Nechce se mi už připravovat. Je to podle mě nereálné. Čekáme miminko. Neumím si představit, že řeknu přítelkyni: 'Víš co, nebudu se teď trošku starat, protože budu mít přípravu'. Ko*os, však mi je už 42 let, mám to zapotřebí?" prozradil Rytmus.

Kdyby ale přišla nějaká extra zajímavá nabídka, možná by se přeci jen nechal přemluvit. „Kdyby někdo došel s tím, že mi dá za zápas milion euro, tak to asi neodmítnu," přisadil si rapper. 

Rytmus, který žil několik let v páru se zpěvačkou Darou Rolins (46) v rozhovoru přiznal, že když byl ve vztazích s předchozími partnerkami, které už měly své děti, cítil se nekompletní. A tak si teď své aktuální období chce naplno užít. 

„Je čas si další půlku života udělat jako pohádku. První půlku byla na prvním místě kariéra, díval jsem se hlavně na sebe. A když člověk dojde do nějakého zlomového bodu, jako je třeba čtyřicítka, nějak přirozeně cítí, že chce změnu. Chtěl bych ženu, kterou budu milovat a budu s ní mít dítě, o kterou se budu starat a aby jsem měl šťastnou a zdravou rodinu. Tak to je moje životní meta," svěřil se dvaačtyřicetiletý rodák z Kroměříže. 

S moderátorkou Jasminou Alagič očekávají svého prvního potomka, který, jak už prozradili dříve, bude chlapeček. Rytmus si s přípravami na jeho příchod ale hlavu rozhodně neláme. „Zatím jsem nic nenakoupil. Myslím, že to zvládnu, však to zvládli všichni. Jsem šikovný týpek, ne," smál se. 

V souvislosti s miminkem přišla řeč i na svatbu. „Když jsem si řekl, že svatbu, tak chci něco, na co do konce života nezapomenu. Čekal jsem na ženu, se kterou budu mít svatbu. Chci jenom jednu svatbu v životě a musí to být zpečetění našeho vztahu a rodiny," rozněžnil se Rytmus.

„Chci, aby se náš syn narodil do hotové rodiny," dodal zpěvák a začal se hlasitě smát, protože možná právě nechtěně prozradil, že svatbu plánuje ještě před porodem.

 

VIDEO: Byl jsem nahulený, ale ustál jsem to, cení si Rytmus po boxu s Marpem

Video
délka: 03:29.60

Byl jsem nahulený, ale ustál jsem to, cení si Rytmus po boxu s Marpem iSport TV

Fotogalerie
95 fotografií