Sedm let spolu tvořili pár a byla to vždy Dara, kdo o jejich vztahu mluvil v dobrém, i když to mezi nimi skřípalo. Rytmus vždy tvrdil, že se o soukromí s nikým bavit nebude. Když se letos na jaře rozešli, na své profily dali stejné prohlášení a nic nenasvědčovalo tomu, že by měli tendence vztah nebo rozchod dál rozebírat.

Ale pak se rapper bláznivě zamiloval do moderátorky Jasminy Alagič a začala jeho veřejná milostná sprcha. Jasmině vyznal lásku, pak oznámil, že je poprvé zamilovaný. Následovalo blokování Dary na profilu a smazání všech společných fotek. Vrcholem bylo nedávné vymazání songu, který Patrik nazpíval Daře k jejich prvnímu výročí.

"Víte, proč jsem to vymazal? Protože jste prehajpovaní a přemotivovaní mou minulostí. Takže vám to jen usnadňuju, abyste z toho nechytali záchvaty. Já vím, že byste nejradši chtěli, abych Dařiny fotky nosil v peněžence, ale nechte na mně, kde si ty vzpomínky uchovám. Dary si nadále vážím, žádná válka, vy kokoti, ale kapitola s ní je navždy uzavřená. Od ledna pro  nás pro oba," napsal na sociální síť Vrbovský. 

Tak snad už nikde žádné propojení s Rolins nenajde. Přece jenom mu jejich hledání určitě zabírá dost času, který by jistě rád využil k něčemu záživnějšímu.

VIDEO: Dara Rolins po rozchodu s Rytmusem. 7 let předstíral, že je někdo jiný?

Video
délka: 03:30.95

Dara Rolins po rozchodu s Rytmusem. 7 let předstíral, že je někdo jiný? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
37 fotografií