„Poslední rok před rozchodem to mezi námi neklapalo,“ přiznal Rytmus v rozhovoru pro Magazín Dnes, že se zpěvačkou jim to nefungovalo již delší dobu. Ostatně tehdy se už ani moc neobjevovali ve společnosti jako pár a zdaleka už tak necukrovali jako dříve.

„Rozešli jsme se v lednu. Do března jsem byl v Americe a pak jsme to oznámili oficiálně,“ vysvětlil Vrbovský to, co doposud jen naznačoval. Skutečný rozpad vztahu totiž přišel už celé dva měsíce před oficiálním statusem, který on i Dara vyvěsili na své profily na Instagramu 28. března 2018. Zatímco tehdy to byl pro veřejnost doslova šok, dnes už od jejich skutečného rozchodu uběhl celý rok!

Ovšem i přesto je jejich fanoušci a kritici na sociálních sítích doposud spojují a zejména Rolins se musí v jednom kuse potýkat s komentáři ohledně toho, že se netváří šťastně, nebo jen štěstí a spokojenost po rozchodu předstírá. Ona sama se vůči tomu už musela nedávno ostře ohradit a slíbila milion tomu, kdo by jí řekl, jak se měří štěstí. „Proč je v lidech zakořeněná představa, že žena může být šťastná jen po boku muže?“ podivila se s tím, že i když je sama, rozhodně nebrečí do polštáře.

Její expartner už je na tom ale přece jen trochu jinak. Za pouhý rok se mu stačil život obrátit vzhůru nohama. Zamiloval se do moderátorky SuperStar Jasminy Alagičové (29), chvíli svůj románek tajili, ale posléze si začali veřejně dokazovat své hluboké city, až to už řadě lidí začalo připadat otravné a přeslazené. Posléze se dvojice dokonce zasnoubila a oznámila i radostnou novinku – čekají spolu miminko – chlapečka, jehož jméno zatím neprozradila.

„Odstřihl jsem to a začal novou etapu,“ dodal nyní Rytmus k někdejší lásce k Daře. A vzal to doslova, jelikož na sociální síti smazal všechny společné fotky s blondýnkou, dokonce odstranil z YouTube i píseň, kterou pro ni kdysi složil. Není divu, že takový pokus ji zcela vymazat ze života Rolins jednu dobu velmi zamrzel.

VIDEO: Dara Rolins po rozchodu s Rytmusem. 7 let předstíral, že je někdo jiný?

Video
délka: 03:30

Dara Rolins po rozchodu s Rytmusem. 7 let předstíral, že je někdo jiný? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
91 fotografií