Rytmusova snoubenka Jasmina Alagič na svém Instagramu před pár týdny prozradila, že čeká chlapečka, jméno zatím ale oba tají. Rytmus teď přiznal, že ho mají vybrané už několik měsíců! Bylo vybrané ještě předtím, než jsme věděli, že čekáme,“ přiznal na sociální síti bývalý partner zpěvačky Dary Rolins (46). 

Vzhledem k tomu, že se jim, jako pravděpodobně nejsledovanějšímu slovenskému páru, narodí první miminko, se rapper zamyslel i nad tím, jak ho bude vychovávat. „Velmi jednoduše, aby si prostě vážil peněz, jinak se to ani nedá,“ odpověděl Rytmus na otázku, jak naučit syna vážit si peněz a nebýt povoláním jen syn slavných rodičů. Jediné, na čem mu ale stoprocentně záleží, je, aby až vyroste, byl sám sebou.

Za svou kariéru vydal čtyři studiová alba, z nichž to poslední, Krstný otec, je téměř tři roky staré. Jednoho z fanoušků možná i proto zajímalo, jak si kromě hudby ještě vydělává peníze. Vydělávám na svém jméně,“ přiznal Rytmus s klidem to, co se většina jiných celebrit bojí říct nahlas. 

Rytmus, vlastím jménem Patrik Vrbovský, který je sám poloviční Rom, se nebál mluvit ani o citlivém tématu rasismu. Nespokojený život, volání o pomoc a pozornost.“ To jsou podle něj hlavní důvody rozporů mezi Romy a ostatními občany. 

Nakonec prozradil, že se i přes svou slávu a úspěch cítí žít celkem neviditelný život. „Nezapomínejme jednu věc, Instagram není moje soukromí. Cítím se obyčejně, protože žiju bez médií. Jsem spokojený se svým životem, neměnil bych za nic na světě,“ doplnil několikrát nastávající tatínek.

VIDEO: Rytmus už je v balkánské rodině Jasminy Alagič! Požádal tchána o její ruku? 

Video
délka: 06:13

Rytmus už je v balkánské rodině Jasminy Alagič! Požádal tchána o její ruku? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
69 fotografií