Rozchodová válka mezi Darou a Rytmusem neutuchá ani tři čtvrtě roku poté, co dvojice veřejnosti oznámila, že jejich vztah zkrachoval. Tvrdili sice, že se rozcházejí jako přátelé, jenže teď si vzájemně posílají nepříjemné vzkazy na sociálních sítích.

„Daro, na co je tohle dobré? Moc tě prosím, nech nás už žít s Jasminou naši lásku. Od ledna jsme rozejití a je už říjen. To je 9 měsíců!!! Dopřej nám štěstí, jako ho přejeme i my tobě, a nevracej se do minulosti,“ opřel se drsně Vrbovský do zpěvačky.

„Co od nás chceš? Máme si pouštět každý rok píseň 8. október a dívat se naše společné fotky? Nevěřím, že by si toto dělala, kdybys měla nového chlapa,“ zareagoval na Dařinu výčitku ohledně toho, jak po jejich rozchodu a seznámení s moderátorkou Jasminou Alagič (29) bez rozmyslu pálí mosty. 

Patrik pak dokonce svou expartnerku osočil z toho, že jen zneužívá situace a snaží se získat si lidi na svou stranu. „Je to choré. Na co ta fotka s malou Lolou? Jaký je cíl? Proč to hraní na city osamělým mámám? Pojďme si žít naše krásné životy a neřešme něco, co už není. Přeju ti novou lásku a pokoj,“ dodal na Instagramu a v podstatě tak naznačil, aby si už za něj Dara našla náhradu a jemu dala pokoj.

VIDEO: Dara Rolins po rozchodu s Rytmusem. 7 let předstíral, že je někdo jiný?

Video
délka: 03:30.95

Dara Rolins po rozchodu s Rytmusem. 7 let předstíral, že je někdo jiný? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Jako by ani na vteřinu nevzal v potaz, že Daru mohlo jeho chování skutečně ranit. Vždyť se zdálo, jako by se snažil jejich někdejší lásku smazat ze života i paměti. Nejdřív zmizely společné snímky, vrcholem všeho ale bylo, když nechal Rytmus smazat i píseň 8. október, kterou pro Rolins složil na jejich výročí.

„Celé to prišlo nečekane,
nepovedal som ani mame,
že v mojom živote je žena,
na ktorú som čakal a je pre mňa vyrobená.

Navždy ťa budem ľúbiť, budem pri tebe stáť,“ zaznělo například v písničce.

„8. október byl, je a vždy i bude. A i když jsou karty rozdané jakkoliv, vím, že tomu datu a písničce vždy věnuju zvýšenou pozornost. Na ten pocit, kdy jsem si ji pustila poprvé, nechci zapomenout. I díky těmto emocím vím, co znamená milovat. To, že kromě mojích fotek vymazal Patrik ze svého youtubového kanálu i tuto písničku, je vlastně dalším důkazem, jak velmi jsou lidi odlišní už v těch základních životních principech,“ vypisovala na sociální síti zpěvačka v reakci na to, že píseň zmizela. 

„Kdybych popřela minulost, své emoce, lásky, popřu sebe a každé slovo, které jsem kdy vypustila z pusy. A bála bych se, že i všechny další vyznání a sliby, které vypustím a dám komukoliv jinému, ztratí tím pádem na váze. Nehledejte v mých úvahách lítost ani patetickou nostalgii, usmívala jsem se tenkrát, usmívat se i teď. Protože 8. október nejde vymazat ze mě.

Nepíšu to proto, aby se tu teď v diskuzích komukoliv nakládalo. Patrika mám, s ohlédnutím od všeho, stále ráda. Byla jsem to já, kdo s ním žil, takže jsem tím pádem jediná, kdo si může eventuelně stěžovat. Nepotřebuji ani politovat, ani utvrzovat v tom, že jsme se k sobě i tak nehodili. A ve své době, protože každý vztah má „svoji dobu“, to všechno mělo svoje kouzlo. A důkazem toho je i písnička 8. október,“ dodala v příspěvku Dara a přiložila fotku, na které je ještě s rapperem i svou dcerou. Všichni tehdy ještě působili jako spokojená rodinka.

VIDEO: I Dara Rolins umí mluvit sprostě! Komu její drsná slova patřila?

Video
délka: 02:32.28

I Dara Rolins umí mluvit sprostě! Takhle se rozvášnila na křtu svého parfému. Markéta Reinischová, Aleš Brunclík


Fotogalerie
73 fotografií