Nové číslo nemá ani rodina Jiřího Pomeje. Pásek mu nový aparát přivezl do Nemocnice Na Pleši v den, kdy na měsíc odlétal do teplých krajů, konkrétně Mexika.

„Remcal, že žádnej telefon nechce, ale já spojení s tím komediantem mít musím. Musí mně hlásit, co je nového,“ řekl Blesku rázně Pásek, který při této poslední návštěvě pohovořil i s celým zdravotním personálem včetně primáře. „Budu se neustále na Jirku informovat i u lékařů a jemu jsem to řekl, ať se opováží dělat nějaké blbiny!“ pokračoval Pásek.

Buď fit!

Pacienta také v sanatoriu neopomněl zásobit proteinovými koktejly a jinými preparáty, které si Jirka naporoučel. „Chce asi, aby z něj byl Bivoj. V tomhle ho ale rád podporuju,“ říká hercův kamarád, který je potěšen, že Jiří začal i posilovat ruce s činkami, snaží se rehabilitovat celé tělo a pilně korzuje s chodítkem nebo s berlí po pokoji. Aby prý nezakrněl a byl fit.

Touží po dceři

Jeho cílem je totiž udělit ve svém nadstandardním pokoji »audienci« dceři Aničce (5). „Neviděl jsem ji snad víc jak tři měsíce. Už ani nevím, jak vypadá. Nechci ji ale děsit, takže se snažím dát do kupy, aby za mnou mohla přijít,“ svěřil se Jirka, když ho o víkendu navštívil Blesk.

Fotogalerie
81 fotografií

VIDEO: Zbědovaný Pomeje sotva chodí! Podívejte se, jakou námahu mu dělají schody!

Video
délka: 03:33.89

Zbědovaný Pomeje sotva chodí! Podívejte se, jakou námahu mu dělají schody! Marek Pátek