Jiří Pomeje si v posledních dnech stěžuje na velké bolesti nohy, kvůli které navštívil Vojenskou nemocnici a kde mu také lékaři slíbili, že se mu o ni postarají.

Byl jsem s tou nohou před týdnem na ortopedii v Ústřední vojenské nemocnici. Něco mi na to dali a teď mám jít na kontrolu a hned na CT, aby zjistili, co s tou kyčlí vůbec mám,“ řekl Blesku Pomeje, který má logicky z neobjasněné příčiny bolesti v kloubu strach. Celý „tým“ se tedy rozhodl, že psychiatrie musí počkat, první budou řešit nemocnou nohu. „Teprve pak půjde do té odmašťovny,“ řekl Extra.cz Pavel Pásek, který s Jiřím a jeho otcem nyní tráví spoustu času.

S Jirkou jsem byl v pondělí večer hodinu. Je to jak s pětiletým dítětem. Nechce se mu tam, ale ví, že musí. Do té doby se k němu nastěhoval tatík a bude se o něj starat a hlídat ho,“ prozradil Pásek s tím, že Pomejeho otec ho bude vozit i na vyšetření.

A jak řekl, tak se také stalo. Během středečního dopoledne Pásek s Jirkovým otcem doprovodili Pomejeho do nemocnice, nejspíš na vyšetření ORL. Nafotili je fotoreportéři Blesk.cz, jak plní své sliby. Herec v létě prodělal operaci hrtanu, který zasáhla rakovina. 

Pro pobyt na psychiatrii se Jiří st. a Pásek rozhodli proto, že herec už nevnímá a mluví z cesty. Navíc se u něj v těch nejhorších chvílích objevují i sebevražedné myšlenky. „Zabila mě moje žena,“ poslal redaktorovi do redakce. K tomu ve velkém holduje alkoholu, který kombinuje s prášky. Odborná pomoc je tedy skutečně na místě. A zdá se, že cest na různá vyšetření v nejbližší době čeká Jiřího opravdu hodně…

VIDEO: Zbědovaný Pomeje sotva chodí! Podívejte se, jakou námahu mu dělají schody! 

Video
délka: 03:33.89
Video se připravuje ...

Zbědovaný Pomeje sotva chodí! Podívejte se, jakou námahu mu dělají schody! Marek Pátek

Fotogalerie
85 fotografií