Sympatická herečka, která nedávno překvapila veřejnost svým nenadálým sňatkem, se na svém Instagramu pochlubila několika snímky z pořadu, ve kterém před mnoha a mnoha lety jako malé dítě hrála. „Tak si tak ráno žehlím u telky a náhle hups, vzpomínka 37 let stará… Moje první práce v České televizi,“ napsala na populární sociální síti.

V pořadu Bakaláři se Kostková objevila už jako roztomilá pětiletá holčička, a v rozkošných červených šatičkách a s culíčky byla poznat na první pohled – a nejenom kvůli svému nezaměnitelnému širokému úsměvu, který jí dodnes zůstal a který ji notně charakterizuje. „Dívala jsem se, byla jste kouzelná,“ napsala jí k tomu jedna z fanynek. „Byla jste hned k poznání – a jak vám jiskřila očička, když jste se dívala na tatínka!“ přidala další dojatě.

Krásná moderátorka populárního pořadu StarDance měla zkrátka herectví předurčeno už od kolébky. Aby také ne, talent podědila po rodičích a následně vystudovala Vyšší odbornou školu hereckou v Michli, kde se věnovala oboru herečka/moderátorka. V současné době je k vidění nejen po boku Marka Ebena v oblíbené taneční soutěži, ale také například na prknech divadla Viola, Broadway nebo Ungelt.

Video
délka: 01:04.64

Kostka dostal Thálii za celoživotní dílo: Dcera byla dojatá, věk si nepřipouští. Hana Höschlová, Jan Jedlička

Fotogalerie
28 fotografií

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí začala v sobotu 13. října. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.

Kdo vypadl:

Monika Bagárová Daniela Šinkorová Adam Mišík Richard Genzer Dalibor Gondík Daniela Písařovicová Veronika Arichteva