V posledních letech je herec spíš obsazován do různých show než do divadel nebo filmů. Loni soutěžil v pořadu Tvoje tvář má známý hlas a letos je jedním z tanečníků ve StarDance.

U nás se hodně dá na nálepku. Jakmile člověk nějakou získá, už se s ním táhne do konce života a nic s tím neudělá. A já mám nálepku přiblblého znalce kytek, i když jim ve skutečnosti vůbec, ale vůbec nerozumím. Jsem nanejvýš průměrný kutil, ovšem nás s Adélou zkrátka bavilo dělat Rady ptáka Loskutáka, byla to sranda. Dodnes za to sklízím posměch, tak se nemůžu divit, že nejsem obsazován do Shakespearových her. I když jsem se s tím už víceméně smířil, nemůžu tvrdit, že by mi to nebylo líto, protože já divadlo miluji. Ale co dělat, když se tenhle ksicht jednou zaprodal? Tak je tím znetvořený a nelze přemazat jiným krémem,“ řekl v rozhovoru pro magazín Instinkt Dalibor Gondík.

Ale zřejmě se blýská na lepší časy, protože Ondřej Sokol moderátora obsadil do představení Kati v Činoherním klubu.

VIDEO: Dalibor Gondík ve StarDance: Po rychlém startu přišly krize!

Video
délka: 03:38
1080p 720p 360p

Dalibor Gondík ve StarDance: Po rychlém startu přišly krize! Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
15 fotografií

 

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí proběhne na podzim roku 2018. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.