V posledních letech je herec spíš obsazován do různých show než do divadel nebo filmů. Loni soutěžil v pořadu Tvoje tvář má známý hlas a letos je jedním z tanečníků ve StarDance.

U nás se hodně dá na nálepku. Jakmile člověk nějakou získá, už se s ním táhne do konce života a nic s tím neudělá. A já mám nálepku přiblblého znalce kytek, i když jim ve skutečnosti vůbec, ale vůbec nerozumím. Jsem nanejvýš průměrný kutil, ovšem nás s Adélou zkrátka bavilo dělat Rady ptáka Loskutáka, byla to sranda. Dodnes za to sklízím posměch, tak se nemůžu divit, že nejsem obsazován do Shakespearových her. I když jsem se s tím už víceméně smířil, nemůžu tvrdit, že by mi to nebylo líto, protože já divadlo miluji. Ale co dělat, když se tenhle ksicht jednou zaprodal? Tak je tím znetvořený a nelze přemazat jiným krémem,“ řekl v rozhovoru pro magazín Instinkt Dalibor Gondík.

Ale zřejmě se blýská na lepší časy, protože Ondřej Sokol moderátora obsadil do představení Kati v Činoherním klubu.

VIDEO: Dalibor Gondík ve StarDance: Po rychlém startu přišly krize!

Video
délka: 03:38
1080p 720p 360p

Dalibor Gondík ve StarDance: Po rychlém startu přišly krize! Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
15 fotografií

 

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí začala v sobotu 13. října. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.

Kdo vypadl:

Monika Bagárová Daniela Šinkorová Adam Mišík Richard Genzer Dalibor Gondík Daniela Písařovicová Veronika Arichteva