Video se připravuje ...
Policie hledala 12letého Romana z Ledče nad Sázavou: Nevrátil se ze školy

Policie pátrala po dvanáctiletém chlapci z Ledče nad Sázavou na Havlíčkobrodsku. V pátek se nevrátil ze školy do svého bydliště v ulici M. Majerové. Nedal o sobě vědět, telefon u sebe neměl. Naposled měl být viděn se svým kamarádem ve večerních hodinách poblíž školy. V sobotu dopoledne byl nalezen v pořádku.
Oznámení o pohřešování chlapce přijala policie v sobotu, vyhlásila po něm celostátní pátrání. Policisté prověřili místa, kde by se mohl pohybovat a na která má nějakou vazbu.
Na základě vyhlášeného pátrání si chlapce na ulici všimla žena, která přivolala hlídku. Chlapce si převzal jeho blízký, uvedla policie na síti
Témata:

















👍 👍 👍