Mladíci znásilnili dívku (24) v autobuse. Cestující kluky ještě povzbuzovali

Mladíci, kteří dívku znásilnili.
Autor: pet - 
22. 8. 2017
19:50

Stáhli jí kalhoty a strhli tričko z těla, potom ji znásilnili v autobuse před očima dalších cestujících. Gang mladých náctiletých teenagerů z Maroka veřejně obtěžoval a nakonec sexuálně zneužil mentálně nemocnou mladou ženu (24). Ostatní lidé v autobuse však nijak nezakročili, naopak ještě chlapce povzbuzovali. Informoval o tom na svém webu Stepfeed.com

Incident se stal 18. srpna v hromadné městské dopravě v Maroku. Skupina mladých teenagerů v autobuse sexuálně obtěžovala mentálně nemocnou mladou dívku, kterou následně před zraky ostatních cestujících znásilnili. Spolucestující však místo toho, aby dívce pomohli, ještě chlapce povzbuzovali.

Dívka, kterou mladíci znásilnili přímo před očima všech cestujících.Dívka, kterou mladíci znásilnili přímo před očima všech cestujících. | 

Minutové video, které bylo pořízené 20. srpna a už bylo z internetu stažené, zachycuje dívku, která má v puse nacpaný kus svého oblečení. To aby byla zticha v době, kdy si ji teenageři předávají jeden druhému jako štafetu.

VIDEO: René Nagy byl odsouzen na 20 let za zneužití tří dětí a pokus o vraždu.

Video René Nagy byl odsouzen na 20 let za zneužití tří dětí a pokus o vraždu jednoho z nich. - Karel Janeček
1080p 720p 360p

To je neuvěřitelné. Vypadá to, jako kdybychom žili v džungli, protože tohle není jen sexuální harašení, je to gang, který znásilňuje ve veřejném prostoru před zrakem kohokoliv,“ řekl Fouzia Assouli, představitel organizace za ženská práva v Maroku.

Díky podpoře Facebooku a velké kampani byli všichni chlapci postupně identifikováni a zadrženi v pondělí 21. srpna. Chlapcům bylo od 15 do 17 let. Dívka zažila neskutečný šok, který na ní bohužel zanechal silné psychické následky.

 

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
montelbrus ( 26. srpna 2017 15:13 )

na to mám jedinou odpověd vykastrovat nebo rovnou popravit bez soudu

salto ( 23. srpna 2017 09:06 )

Hoši mají nejvyšší čas jet do Evropy, aby tady přispěli svou troškou do mlýna kulturního obohacování

crush ( 23. srpna 2017 08:46 )

Zastreliť ich je málo a takéto dementné hovadá si sem máme púšťať !!! Generácia deciek, čo teraz dospieva, všeobecne vo svete stojí akosi za hovno!!!

hafblaf ( 22. srpna 2017 23:37 )

No jo b-arabi, tam je asi každý úchyl, nebo pedofil.

mislivec ( 22. srpna 2017 22:06 )

Pošlete to videjko papežovi, protože tomu asi definytivně jeblo - vizte http://tn.nova.cz/clanek/papez-prava-uprchliku-jsou-dulezitejsi-nez-narodni-bezpecnost.html?utm_sour ce=bleskcz&utm_medium=article_box&utm_campaign=detail

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa