Mladíci znásilnili dívku (24) v autobuse. Cestující kluky ještě povzbuzovali

Mladíci, kteří dívku znásilnili.
Autor: pet - 
22. 8. 2017
19:50

Stáhli jí kalhoty a strhli tričko z těla, potom ji znásilnili v autobuse před očima dalších cestujících. Gang mladých náctiletých teenagerů z Maroka veřejně obtěžoval a nakonec sexuálně zneužil mentálně nemocnou mladou ženu (24). Ostatní lidé v autobuse však nijak nezakročili, naopak ještě chlapce povzbuzovali. Informoval o tom na svém webu Stepfeed.com

Incident se stal 18. srpna v hromadné městské dopravě v Maroku. Skupina mladých teenagerů v autobuse sexuálně obtěžovala mentálně nemocnou mladou dívku, kterou následně před zraky ostatních cestujících znásilnili. Spolucestující však místo toho, aby dívce pomohli, ještě chlapce povzbuzovali.

Dívka, kterou mladíci znásilnili přímo před očima všech cestujících.Dívka, kterou mladíci znásilnili přímo před očima všech cestujících. | 

Minutové video, které bylo pořízené 20. srpna a už bylo z internetu stažené, zachycuje dívku, která má v puse nacpaný kus svého oblečení. To aby byla zticha v době, kdy si ji teenageři předávají jeden druhému jako štafetu.

VIDEO: René Nagy byl odsouzen na 20 let za zneužití tří dětí a pokus o vraždu.

Video René Nagy byl odsouzen na 20 let za zneužití tří dětí a pokus o vraždu jednoho z nich. - Karel Janeček
1080p 720p 360p

To je neuvěřitelné. Vypadá to, jako kdybychom žili v džungli, protože tohle není jen sexuální harašení, je to gang, který znásilňuje ve veřejném prostoru před zrakem kohokoliv,“ řekl Fouzia Assouli, představitel organizace za ženská práva v Maroku.

Díky podpoře Facebooku a velké kampani byli všichni chlapci postupně identifikováni a zadrženi v pondělí 21. srpna. Chlapcům bylo od 15 do 17 let. Dívka zažila neskutečný šok, který na ní bohužel zanechal silné psychické následky.

 

Doporučujeme
montelbrus ( 26. srpna 2017 15:13 )

na to mám jedinou odpověd vykastrovat nebo rovnou popravit bez soudu

salto ( 23. srpna 2017 09:06 )

Hoši mají nejvyšší čas jet do Evropy, aby tady přispěli svou troškou do mlýna kulturního obohacování

crush ( 23. srpna 2017 08:46 )

Zastreliť ich je málo a takéto dementné hovadá si sem máme púšťať !!! Generácia deciek, čo teraz dospieva, všeobecne vo svete stojí akosi za hovno!!!

hafblaf ( 22. srpna 2017 23:37 )

No jo b-arabi, tam je asi každý úchyl, nebo pedofil.

socan68 ( 22. srpna 2017 22:26 )

Před soud by kromě těchto mladých prasat měli jít i cestující autobusu. Doufejme, že soudy v Maroku nejsou tak útlocitné, jako bohužel u nás a že ty šmejdy pořádně osolí.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa