Telička se stahuje: S Babišem jsme se neshodli, říká

23. 5. 2017
11:57

Europoslanec za hnutí ANO Pavel Telička rezignoval 14. května na posty mluvčího ANO pro zahraniční politiku a předsedy zahraničněpolitické komise hnutí. Uvedl to server Lidovky.cz. V dopise ostatním členům komise podle serveru Telička uvedl, že komise ztratila smysl a hnutí diskutuje témata spojená se zahraniční politikou jinak než přes komisi.

Účel, ke kterému byla zahraničněpolitická komise ANO vytvořena, se podle Teličky postupně vytratil. „Uplynuly také již skoro tři měsíce od doby, kdy jsem byl požádán sepsat osnovu zahraničněpolitické a EU části volebního programu ANO do parlamentních voleb. Od té doby postrádám jakoukoliv zpětnou vazbu, což znamená, že předmětné otázky jsou diskutovány jinými kanály a na jiných fórech, bez zapojení naší komise nebo zahraničněpolitického mluvčího,“ napsal podle serveru Telička.

Europoslanec oznámil rezignaci na zmíněné posty při schůzce s předsedou ANO Andrejem Babišem v neděli 14. května, píše web. Ve stejný den vystoupil Telička v pořadu Partie televize Prima, kde řekl, že jeho schůzka s Babišem přinesla neshody v oblasti řešení evropských otázek. Tehdy dodal, že diskuze měla „věcné a konstruktivní“ vyústění, ale upřesnit Babišovy plány odmítl.

Andrej Babiš k odposlechům ve Studiu Blesk: Nahrávají mě jako v 50. letech.

Video Babiš: Nahrávají mě jako v 50. letech. A koho zneužívá Slonková? - Blesk Zprávy
1080p 720p 480p 360p 240p

Na počátku května Telička vyzval Babiše, aby zaujal jednoznačný postoj k nahrávkám, které naznačují, že předseda ANO ovlivňoval média. Později Telička televizi Prima řekl, že Babiš uznal během diskuze s ním, že postupoval nešťastně a že se dopustil chyby. Předseda ANO podle Teličky chystá kroky v řešení situace kolem nahrávek.

Doporučujeme
bohatymrdnikatel ( 25. června 2017 20:18 )

repelos ( 21. června 2017 09:13 )

Presstituti,nechte si ty cancy té vodnatelné palice Teličky! kde máte pro lid této země zprávu o tom,jak máme//či nemáme//zablokované veškeré účty v západních bankách? všichni přece víme jak rychle a neplánovaně mastil Sobotáles do Lucemburku. TOTO ZAJÍMÁ VŠECHNY: 1// Diag human –co jako bude? 2// z čeho splatí socani dluh Altnerovi ml.??

jen-pro-mne ( 23. května 2017 23:53 )

ten podrazácký sralbotkovismus je docela nakažlivý s6d4.turboimg.net/sp/9972e1bee54e4c3e422509b2c407f6bc/Sralbotka.jpg

jen-pro-mne ( 23. května 2017 23:50 )

plešodebil Tupelička byl vždy podrazák a tradiční zloděj ze zlodějské mafie ODĚSÁCI

jen-pro-mne ( 23. května 2017 23:47 )

tradičně podrazácký parazitní debil Tupelička stáhl svůj impotentní ocas a dál bude parazitovat na ČR pod vedením debila Blbuše Sralbotky a zlodějské podrazácké mafie SOCANI

Zobrazit celou diskusi
Další videa