Miminko přežilo 8 hodin pod zemí! Rodina ho pohřbila, protože vypadalo mrtvé

360p
Autor: lm - 
7. 6. 2018
18:09

Šokující pohled se naskytl brazilským policistům, kteří byli povoláni k tragickému porodu v obci Canarana. Když chtěli vykopat údajně mrtvé miminko, které rodina už pohřbila, zjistili, že je dítě stále naživu! V mělkém hrobu přežilo neuvěřitelných osm hodin.

Policisté do obce Canarana zamířili po anonymním tipu, že se zde narodilo mrtvé dítě a rodina to neohlásila patřičným úřadům. Dítě se mělo narodit 15leté brazilské indiánce, na kterou přišli kontrakce, když byla sama v koupelně a dle jejích slov proběhl celý porod velmi rychle a nečekaně. Děťátko z ní údajně vypadlo a praštilo se do hlavy. Když miminko neplakalo, prababička Kutz Amin (57) usoudila, že je dítě mrtvé a pohřbila ho podle kmenových tradic.

Podle policie byla rodina skutečně přesvědčena, že je dítě mrtvé a je třeba ho pohřbít podle místních zvyklostí. S policisty ale prý spolupracovali a okamžitě jim ukázali, kde miminko zakopali. Když policisté začali kopat, najednou zaslechli tlumený vzlyk. K jejich obrovskému překvapení bylo děťátko ještě naživu, i když už bylo dlouhých osm hodin pod zemí.

Video Neuvěřitelný zázrak: Brazilští policisté vykopali zaživa pohřbenou holčičku, pod zemí přežila osm hodin - Polícia Militar de Mato Grosso
360p

"Když jsme přijeli, rozhodně jsme nečekali, že dítě vytáhneme ještě živé. Úplně nás šokovalo, že ta malá holčička přežila pod zemí dlouhých osm hodin. Je to naprostý zázrak," uvedl místní policejní šéf João Paulo Bezerra do Nascimento.

Dítě skončilo v nemocnici a podle lékařů je na tom den ode dne lépe. Mladistvá matka po neodborném porodu skončila se zdravotními komplikacemi rovněž v lékařské péči. Prababička byla zatčena a obviněna z pokusu o vraždu.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud