Na účtu paterčat se červenají samé výdaje: Rodina přišla o desítky tisíc!

Autor: aba - 
22. 9. 2017
10:28

Nástup ratolestí do školky nebo školy je pro každou rodinu velká změna. Nese s sebou nejen změnu režimu celé rodiny, ale i kopec výdajů, které je potřeba zaplatit. A s paterčaty se všechno jednoduše platí rovnou pětkrát.

Před nedávnem rodina vydala velké peníze za skříně a předsíňové stěny, které potřebovala, aby měla kam dát věci pro šest svých dětí. Teď ale měla maminka Alexandra Kiňová a tatínek Antonín Krosčen řadu dalších výdajů. Paterčata totiž nastoupila do školky.

Tahle životní událost je finančně náročná pro každou rodinu. Školka obnáší nejen oblečení pro děti a různé pomůcky, ale i například obědy.  „Víte, co všechno dětem musíme pořídit? Jen si to představte, všechno pětkrát. Bačkory, gumáky, boty na ven...,“ vyjmenovávala před časem Alexandra Kiňová.

A na transparentním účtu rodiny je to samozřejmě vidět. Momentálně převládají hlavně červená minusová čísla za obědy a kulturní fond mateřské školy pro paterčata, což je dohromady deset a půl tisíce korun. Bez výdajů není na začátku školního roku ani nejstarší Antonio, který chodí do třetí třídy – rodiče platí za obědy, družinu a klávesy, na které chlapec chodí.

Finanční situace rodiny není po poslední prohrané bitvě o peníze zrovna růžová. Alexandra Kiňová neuspěla se svou žalobou, kterou se po Klubu dvojčat a vícerčat domáhala vydání částky shromážděné pro děti ve veřejné sbírce. Odvolací soud ji zamítl kvůli tomu, že klub peníze už dříve převedl na magistrát, který je rodině letos v únoru předal formou daru. Kvůli tomu však matka celkem šesti dětí ztratila nárok na sociální dávky, jež dříve pobírala. Soud jí navíc nařídil zaplatit protistraně náklady na právníky ve výši 26 800 korun.

Video Paterčata na srazu vícerčat - Tomáš Koníček, Lukáš Červený
1080p 720p 480p 360p 240p


Doporučujeme
agfor ( 23. září 2017 12:55 )

Blesku, kolik platíš cikánům za to, že o nich píšeš ? Pojď taky něco napsat o naší rodině. My však nejsmě cikáni, ale pár desítek tisíc by se nám taky hodilo.

krakonos500 ( 23. září 2017 04:54 )

Bez prace nejsou kolace!To vi i retardovene decko rego zdenekk a tak tu kazdy den z hladu bleje.

stalinovapravakoule ( 22. září 2017 22:27 )

Nechapu!!!!!Asi jiny oddil no

FrndaKrnda ( 22. září 2017 22:18 )

 Odporná famílie. Copak se přihodilo, že dnes cenzor neúřaduje a je dovoleno o black celebritách z Milovic diskutovat😂?? Ta špína Sášena zřejmě neví, že gumovky pro spratky fakt nemusejí být od Crocs, u nás Vietnamec má jedny za 9 pětek krát 5, tj. 450 za gumáky, totéž bačkory, jedny za pade, spousta oblečení, bot, hraček se dá pořídit na putovních hrabácích (přijede kamión hadrů z Anglie, Německa - POZOR i nové věci, vyřazené starší kolekce apod. a naveze textil na pár dní např. do místní sokolovny) Jakpak asi nakupují jiné maminky?? Pro špínu je asi pod úroveň jít "hrabat" mezi plebs - však Ona je celebrita, vyřízli jí z pupenda paterčata😂😂 o tatínkovi Krosčenovi nemluvě - psali, že od září nastupuje do práce, copak se stalo, že nedělá?? Že ona ho zase chytla "záda"😂😂 v Billa byl také věčně na neschopence se "zády"😂 dávka z Ak47 by tento černý problém vyřešila jednou pro vždy...........👍

kamii ( 22. září 2017 21:39 )

Ano, červená mínusová čísla...tak by mohli přiložit ruku k dílu a občas tam poslat něco jako výplatu. Výplatu - ne sociální dávky.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud